Çözüldü Formattan sonra FPS düşüşü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

19237539300

Kilopat
Makaleler
4
Herkese merhaba. Bilgisayarıma format atmadan önce CS:GO oyununda yaklaşık 100-150 FPS alırken formattan sonra ekran kartı ve oyun içi ayarlarımın tamamen aynı olmasına rağmen CS:GO'da 50-100 FPS alıyorum. Bu sorun neden kaynaklıdır? Çözümü nedir? Teşekkürler.

Çözüm
Sistem özelliklerinizi belirtir misiniz? Driverları nereden güncellediniz? Windows önceden neydi şimdi ne kurdunuz? Buna Windows 10'un yapı numaraları dahil. 1903, 1909 gibi sürümler arası FPS farkı olabiliyor.
Benim laptopum bozulduğu için bilgisayarciya götürmek zorunda kaldık götürmeden önce Windows 10 kuruluydu ve bilgisayarcı da Windows 10 kurmuş fakat sürümleri aynı mı bilmiyorum
Windows sürümümü ve sürücülerimi güncelleyerek sorunu çözmüştüm.
Sistem özelliklerinizi belirtir misiniz? Driverları nereden güncellediniz? Windows önceden neydi şimdi ne kurdunuz? Buna Windows 10'un yapı numaraları dahil. 1903, 1909 gibi sürümler arası FPS farkı olabiliyor.

Benim laptopum bozulduğu için bilgisayarciya götürmek zorunda kaldık götürmeden önce Windows 10 kuruluydu ve bilgisayarcı da Windows 10 kurmuş fakat sürümleri aynı mı bilmiyorum
Windows sürümümü ve sürücülerimi güncelleyerek sorunu çözmüştüm.

Çözüm

Geri
Yukarı