Formattan Sonra Görev Çubuğunun Değişmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

183206

Megapat
Makaleler
1
404525

Bilgisayarıma sağ tıkladığımda Windows 10 Home yüklü olduğu yazıyor fakat görev çubuğum değişti. Nasıl eski haline getirebilirim? Bir de işlemci, anakart ve diğer driverleri internetteki programlarla yüklemenin sakıncalı olduğunu öğrendim. Nasıl bütün driverleri kurabilirim ?

Sürücüler kurulu olmadığından şeffaf bir tema sağlamıyor. Denetim masasından güncellemeleri denetle uygularsanız, sürücüler kuracaktır.

Ekran kartı ve ankart marka modelinize göre gerekli sürücüleri resmi sayfalarında bulabilir ve kurabilirsiniz. Windows 10 kurulum sırasında internete bağlıysanız zaten birçok sürücü kuruluyor. En önemli sürücülerden biri ekran kartı sürücünüzdür. Bunu da yine marka model olarak aratarak bulabilirsiniz veya bizimle paylaşın söyleyelim.

Ekran kartı ve ankart marka modelinize göre gerekli sürücüleri resmi sayfalarında bulabilir ve kurabilirsiniz. Windows 10 kurulum sırasında internete bağlıysanız zaten birçok sürücü kuruluyor. En önemli sürücülerden biri ekran kartı sürücünüzdür. Bunu da yine marka model olarak aratarak bulabilirsiniz veya bizimle paylaşın söyleyelim.
Şöyle bir sıkıntım vardı kaç gündür RX 570 ekran kartım var fakat sürücülerini kurduktan sonra Radeon ayarlarına giriş yapamıyorum. Şu an kendi kendine kurdu ve ayarlara giriş yapabiliyorum. Anakartım Asus H110M-K, işlemcim G4600.

Şöyle bir sıkıntım vardı kaç gündür RX 570 ekran kartım var fakat sürücülerini kurduktan sonra Radeon ayarlarına giriş yapamıyorum. Şu an kendi kendine kurdu ve ayarlara giriş yapabiliyorum. Anakartım Asus H110M-K, işlemcim G4600.

Öncelikle DDU ile kurulu olan ekran kartı sürücüsünü güvenli modda kaldırın.
Sonrasında gerekli sürücüleri buradan bulabilirsiniz.
Doğru işletim sistemi ve 32 veya 64 bit seçimine dikkat edin.

Ayarlar-tema renginizi seçin kısmından görev çubuğunuzun rengini değiştirebilirsiniz.

Öncelikle DDU ile kurulu olan ekran kartı sürücüsünü güvenli modda kaldırın.
Sonrasında gerekli sürücüleri buradan bulabilirsiniz.
Doğru işletim sistemi ve 32 veya 64 Bit seçimine dikkat edin.

Zaten bu şekilde yapıyordum. Yaklaşık 10 kere denedim olmadı. Format attım, Windows'un kendi yüklediği RX 570 sürücüsünü (Aygıt yonetıcısınde son surum yazıyordu fakat değildi.) kaldırdım, tekrar kurdum ve düzeldi. 2 gündür boşuna uğraşıyormuşum. Çözüm formatmış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı