Formattan sonra GT420M sistemde oyunlarda FPS düşük

Tüm güncellemleri kurdunuz mu? Zamanında ben de Windows 7 yükleyince, güncellemeleri yapmayınca Cpu kullanımı artıyordu baya. Oyunlar kasmadan önce kullandığınız işletim sisteminde, özel olarak kullandığınız herhangi bir program var mıydı?
Evet hepsini Windows Update üzerinden sorunsuz bir şekilde kurdum. 2. olarak ise vardı fakat bunların bir etki yaratacağını zannetmiyorum.

Evet hepsini Windows Update üzerinden sorunsuz bir şekilde kurdum. 2. olarak ise vardı fakat bunların bir etki yaratacağını zannetmiyorum.

Nvidia Buradan ekran kartınızın güncel sürücüsünü kurabilir misiniz?

Cpu Bunlardan kurdunuz mu? Nvidia ile İntel kartlarınız arasında geçiş yapabilme imkanınız var mı?
Durum bu şekilde ve Nvidia ile İntel kartlarım arasında nvidia'ya geçmiştim daha beter olmuştu..

Dosya Ekleri

• resim_2021-11-07_182959.png
    resim_2021-11-07_182959.png
    18,9 KB · Görüntüleme: 20
Durum bu şekilde ve Nvidia ile İntel kartlarım arasında nvidia'ya geçmiştim daha beter olmuştu..
Bunu mu kurdunuz? Tuhaf bir durum var. Normalde Nvidia, İntel ekran kartına göre daha çok performans göstermesi gerekiyor. Eski bilgisayarımda Amd ve İntel ekran kartları vardı. Amd her zaman daha iyi performans veriyordu. Sizin yaşadığınız durumu çözemedim.

Bunu mu kurdunuz? Tuhaf bir durum var. Normalde Nvidia, İntel ekran kartına göre daha çok performans göstermesi gerekiyor. Eski bilgisayarımda Amd ve İntel ekran kartları vardı. Amd her zaman daha iyi performans veriyordu. Sizin yaşadığınız durumu çözemedim.
1. olarak evet onu kurdum ve bu hata geldi. hocam ben windows home basic isosu bulamayıp ( doğrusu uyumlu bir iso bulamadım ) ve bu yüzden de Ultimate kurdum sizce sorun gerçekten de Ultimate ile mi alakalıdır ?

Yeni konular

Geri
Yukarı