Formattan sonra hangi sürücüler kurulmalı?

gorko

Centipat
Daha fazla  
Windows Update yaptım ve ekran kartı sürücüsünü indirdim. Diğerleri hakkında bilgi sahibi değilim. Yüklemem gereken tüm sürücüleri atar mısınız?
B450M K II
RX6600
Ryzen 5 5500.

Teşekkür ederim.

Anakartın'ın sitesindeki sürücüleri kurmalısın.

Güncelleştirmeler de, isteğe bağlı güncelleştirmeler sekmesindeki güncelleştirmelere bir bakın.

Onu yapmadım yapmalı mıyım?

Hepsinimi kurmam gerek? Bazıları Windows 11 diyor ama ben 10 kullanıyorum.

Ayrıca bir şey daha sormak istiyorum bir oyunda çok laglı oluyorum. Acaba Ethernet sürücüsünü kurmadığım için mi yoksa oyunla alakalı mı? Belki otomatik kuruyordur Windows.

Son düzenleme:
Onu yapmadım yapmalı mıyım?

Hepsinimi kurmam gerek? Bazıları Windows 11 diyor ama ben 10 kullanıyorum.

Ayrıca bir şey daha sormak istiyorum bir oyunda çok laglı oluyorum. Acaba Ethernet sürücüsünü kurmadığım için mi yoksa oyunla alakalı mı? Belki otomatik kuruyordur Windows.
"Lütfen İşletim Sistemi Seçin" kısmında Win 10 seçip; LAN, Chipset ve Audio sürücülerini kurman yeterli.

Son düzenleme:

Çipset sürücüsünü üreticinin kendi sitesinden indirmek daha sağlıklı olur konu sahibi için üstteki link çipset sürücüsü.

Anakartın sitesindeki çipset sürücüsü 2021 benim attığım 2024 son sürüm.

Realtek ses sürücüsü = PC Audio Codecs > High Definition Audio Codecs Software - REALTEK
Realtek ethernet sürücüsü = Realtek PCIe FE / GBE / 2.5G / 5G Ethernet Family Controller Software - REALTEK
VGA sürücüsü pek mühim değil.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı