Formattan sonra HDMI'da görüntü var ses yok

Onurification

Decapat
Merhaba arkadaşlar!
Lenovo markalı laptopuma format attıktan sonra HDMI ile TV'ye bağlandığımda görüntü geliyor ama ses gelmiyor. Tüm driverları yükledim, aygıt yöneticisinde ses aygıtlarına ve dahili GPU'ya (Intel Graphics) tıkladığımda güncel yazıyor. Hatta Driver Booster, easy driver gibi programlarla da kontrol ettim.
Ses aygıtları, kayıttan yürütme vs. devre dışı bırakılmış aygıtları da göster dediğimde hiçbir şekilde HDMI seçeneği çıkmıyor. Artık daha ne yapmalıyım bilmiyorum arkadaşlar!

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopunuzun marka modelini internete yazın Lenovo'nun sitesinde laptopa özel ses Driver'ı olur onu indirip deneyin.

En başta hata yapmışsınız Driver Booster, driver easy kullanarak.
Merhaba arkadaşlar!
Lenovo markalı laptopuma format attıktan sonra HDMI ile TV'ye bağlandığımda görüntü geliyor ama ses gelmiyor. Tüm driverları yükledim, aygıt yöneticisinde ses aygıtlarına ve dahili GPU'ya (Intel Graphics) tıkladığımda güncel yazıyor. Hatta Driver Booster, easy driver gibi programlarla da kontrol ettim.
Ses aygıtları, kayıttan yürütme vs. devre dışı bırakılmış aygıtları da göster dediğimde hiçbir şekilde HDMI seçeneği çıkmıyor. Artık daha ne yapmalıyım bilmiyorum arkadaşlar!

Çalıştır'a 'msinfo32' yazın ardından CTRL+s ile dosyayı masaüstüne kaydedin ve dosyayı bizimle paylaşın(Google Drive) detaylı olarak bakalım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı