Formattan sonra işlemci ısınmaya basladı

Normal değil bro önceden öyle değildi neyi normal overclockla birlikte 79 80'di diyorum sımdı overclock yok Curve Optimizer acık ona ragmen 85'i gördüm hem de oyle agır bir oyunda da degıl asettoda onceden Max acde gordugu 72ydi sımdı 85 neyi normal.
Herhangi bir şey değişmiş olabilir. O işlemciye soğutucu gerekiyor zaten. Windows ile de alakalı olabilir.
Sıcaklıgı yanlış gosterme sansı var mı?
MSI Afterburner'da ne yazıyorsa, o.

1697722062721.png

O işlemciye gerekiyor birader normalde. Neden böyle olduğunu anlayamayız tam olarak. Normali bu zaten. Belki de bir şey yanlıştı.

Değil normali bu her şey aynı sadece formatı bastım açtım PC'yi overclock vardı ona ragmen dusuktu sımdı overclock yok daha yuksek sıcaklık.

Bakalım Curve Optimizer iş yapacak mı?

Eki Görüntüle 1982745

Değil normali bu her şey aynı sadece formatı bastım açtım PC'yi overclock vardı ona ragmen dusuktu sımdı overclock yok daha yuksek sıcaklık.

Bakalım Curve Optimizer iş yapacak mı?
CPB PBO kapatabilirsin eğer açıksa. Normali bu. Bizden iyi mi bileceksin? O kadar iyi biliyorsan, konu açmak yerine neden kendin yapmadın?

CPB PBO kapatabilirsin eğer açıksa. Normali bu. Bizden iyi mi bileceksin? O kadar iyi biliyorsan, konu açmak yerine neden kendin yapmadın?

Dalga mı geçiyorsun kardeşim? Bir de benden iyi mi bileceksin diyor bilmiyorsun sende işte ne konuşuyorsun? Isınmayan ıslemci formattan sonra ısınıyor diye normali bu mu demen lazım bir sacmalık varki ısınıyor. Normali bu diyor hala ezberlemişsin bir şeyi bende o kadar ısınmıyordu. Bu yazın bile 84 gordum Max sımdı hava sogudu ona ragmen 85 neyi normal?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dalga mı geçiyorsun kardeşim? Bir de benden iyi mi bileceksin diyor bilmiyorsun sende işte ne konuşuyorsun? Isınmayan ıslemci formattan sonra ısınıyor diye normali bu mu demen lazım bir sacmalık varki ısınıyor. Normali bu diyor hala ezberlemişsin bir şeyi bende o kadar ısınmıyordu. Bu yazın bile 84 gordum Max sımdı hava sogudu ona ragmen 85 neyi normal?
Bu işlemcinin normali bu zaten. Hava akışı iyi olan bir kasan olsa bile, yetmiyor stok fan bu işlemciye. Bir şey değişmiş olabilir veya Windows sürümünden olabilir. CPB PBO açılmış olabilir, tam kestiremeyiz. Eskiden neden ısınmadığı hakkında fikrim yok ama şuan normal olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Formattan sonra durduk yere oluyorsa Windows ile alakalı olma ihtimali var. İlk başta dediğim gibi Windows sürümünü kayda alıp daha eski bir sürüm ile deneme şansın var mı? Dediğim gibi sadece "ihtimal" veriyorum. Önce bir winver ile Windows sürümünü kontrol et eğer yapacaksan.

Formattan sonra durduk yere oluyorsa Windows ile alakalı olma ihtimali var. İlk başta dediğim gibi Windows sürümünü kayda alıp daha eski bir sürüm ile deneme şansın var mı? Dediğim gibi sadece "ihtimal" veriyorum. Önce bir winver ile Windows sürümünü kontrol et eğer yapacaksan.

Eğer ondan kaynaklıysa eski sürme mi donmem lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı