Formattan sonra lisans gider mi?

Ayarlardan etkinleştirme kısmından sorun gider deyin muhtemelen çözülür sorun.

Hocam bu Microsoft tarafından verilen generic key. O yüzden bir işe yaramaz. VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T

Eki Görüntüle 1490672

Hocam ben yazdımda var mı bir sıkıntı acaba.
@QUAKE dediği doğru o key generic key ve ayrıca zaten bildirim durumunda cihazın bence kafayı yorma at formatını internetten dijital lisans al kafan rahat olsun 20-30 TL gibi komik rakamlar. İmkanın var ise office ile birlikte al.

@QUAKE dediği doğru o key generic key ve ayrıca zaten bildirim durumunda cihazın bence kafayı yorma at formatını internetten dijital lisans al kafan rahat olsun 20-30 TL gibi komik rakamlar. İmkanın var ise office ile birlikte al.
Ayrı kişiler olduğunuzu şimdi fark ettim özür diliyorum :D aynı durum ama senin içinde geçerli.

Bilgisayarcının nasıl lisanslı Windows yaptığını da bilmiyorum.

Yüksek ihtimal korsan lisans ile ya da KMSpico ile yapmış olabilir.

Eğer atarsam lisanssız olur mu? Çünkü lisanssız Windows cidden çok sinir bozucu bir şey. Sırf bunun için tekrar bilgisayarcıya götürmek istemiyorum.

Korsan lisans ise tahminimce lisanssız olur format atınca. Etkinleştirme ayarlarına girip ekran görüntüsü atarsan iyi olur.

Ayarlardan etkinleştirme kısmından sorun gider deyin muhtemelen çözülür sorun.

Hangi sorunum düzelecek anlamadımki.

Senin bilgisayar zaten ektin değil? Attığın fotoğrafta sağ altta etkinleştirin yazıyor zaten.

bu arada lisans olduğu halde neden Windows'u etkinleştir yazıyor acaba biliyor musunuz

Arkdaş bu soruyu benim içinmi sormuş yoksa ondamı böyle bir sorun var.

Geri
Yukarı