Çözüldü Formattan sonra mikrofondan cızırtı gelmeye başladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Exaten

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bu sabah 11.30 civarında bilgisayarıma format attım. Format attıktan sonra mikrofonumdan cızırtı gelmeye başladı. 7 saattir çözümünü arıyorum, bulabildiğim bütün videoları izledim denedim ama nafile. Hiçbir şekilde sorunum çözülmedi. Ben de son çare olarak buraya yazmak zorunda kaldım. Umarım yardımcı olabilecek arkadaşlar çıkar. Not: Kulaklığımın markası Rampage Rogue 7.1 Surround.

Çözüm
Hocam eğer çok önemli bir veriniz yoksa tekrardan format atmayı dener misiniz? Ya da önemli verilerinizi yedekleyip format atmayı? Belki sorununuz çözülebilir.

Hocam şu an sıkıntı kalmadı gibi kendiliğinden çözüldü olay. FPS düşüşü falan yaşamıyorum.
Hayır. Formatı yanlış atmış veya sürücüleri kurmamış/ yanlış kurmuş olabilir misiniz?
Hocam aygıt yöneticisinden denetlediğim zaman hepsinde güncel sürücüler yüklü diyor. Formatta bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Bilgisayarı ilk aldığım gün nasıl attıysam aynı şekilde attım.

sistem özelliklerim:
rog strix rx570 8gb 256bit
ryzen3 3100 3.60ghz
16gb ram
kioxia 480gb sata ssd

sistem eski fakat valorantta 144fps altına düşmüyordu normalde, fakat şu an 114fps bile gördüm.

Hocam Aygıt Yöneticisi'nden denetlediğim zaman hepsinde güncel sürücüler yüklü diyor. Formatta bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Bilgisayarı ilk aldığım gün nasıl attıysam aynı şekilde attım.

Sistem özelliklerim:
ROG STRIX RX570 8 GB 256bit
Ryzen3 3100 3.60GHz
16 GB RAM
Kioxia 480GB SATA SSD

Sistem eski fakat Valorant'ta 144FPS altına düşmüyordu normalde, fakat şu an 114FPS bile gördüm.

Hocam Aygıt Yöneticisi genel olarak güncel sürücüleri bulamayabiliyor.

Ekran kartınızın, işlemcinizin vs. Modellerini internette araştırarak sürücülerini bulabilirsiniz.
Hocam bir şeyler deniyorum şu an, sonuç aldığım zaman geri geleceğim.

Ekran kartınızın, işlemcinizin vs. Modellerini internette araştırarak sürücülerini bulabilirsiniz.
Hocam bin bir tane yöntem denedim ama olmuyor ne yapacağımı bilmiyorum tükendim.

Son düzenleme:
Hocam bir şeyler deniyorum şu an, sonuç aldığım zaman geri geleceğim.

Hocam bin bir tane yöntem denedim ama olmuyor ne yapacağımı bilmiyorum tükendim.
Daha bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir. Bundan sonra maaleseef bir bilgim yok. Belkide formattan dolayı değildir, aslında daha önceden olup formattan sonra fark etmiş olabilirmisiniz?

Daha bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir. Bundan sonra maaleseef bir bilgim yok. Belkide formattan dolayı değildir, aslında daha önceden olup formattan sonra fark etmiş olabilirmisiniz?
Hocam imkanı yok ya bu kadar değişmesi pek olağan bir şey değil gibi geliyor. Normalde oynadığım oyunların videolarını çekerdim. Ona rağmen fps bu kadar düşmezdi, şu an gözle görülür bi performans düşüşü var.

Hocam imkanı yok ya bu kadar değişmesi pek olağan bir şey değil gibi geliyor. Normalde oynadığım oyunların videolarını çekerdim. Ona rağmen FPS bu kadar düşmezdi, şu an gözle görülür bir performans düşüşü var.

Hocam eğer çok önemli bir veriniz yoksa tekrardan format atmayı dener misiniz? Ya da önemli verilerinizi yedekleyip format atmayı? Belki sorununuz çözülebilir.

Hocam şu an sıkıntı kalmadı gibi kendiliğinden çözüldü olay. FPS düşüşü falan yaşamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı