Formattan sonra oyunlardaki uzak nesnelerde çizgilerin titremesi

FatihErdag

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarıma daha önce de format atmıştım hiç böyle olmamıştı. Driverleri güncelledim fakat sorun hala aynı çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
El ile tekrardan ayarlamanız lazım. Hangi model kart kullanıyorsunuz bilmiyorum ama Nvidia ekran kartları için masaüstüne sağ tık yaptığınızda "Nvidia Denetim Masası" olarak göreceksinizdir. Orada 3d ayarların yönetilmesi var.

El ile tekrardan ayarlamanız lazım. Hangi model kart kullanıyorsunuz bilmiyorum ama Nvidia ekran kartları için masaüstüne sağ tık yaptığınızda "Nvidia Denetim Masası" olarak göreceksinizdir. Orada 3d ayarların yönetilmesi var.
Nvdia kullanıyorum 3d ayarlarına girdim şimdi ne yapmalıyım?

Nvdia kullanıyorum 3d ayarlarına girdim şimdi ne yapmalıyım?
Kenarların tırtıklı olmasından şikayetçi olduğunuz için performans yerine kalite kaygınız var sanırım. 3d ayarların yönetilmesi kısmında seçeneklerin üstüne geldiğinizde en altta açıklamaları yazar, kendinize uygun şekilde seçebilirsiniz. Bu işlerden hiç anlamam uğraşmak istemiyorum derseniz 3d ayarların yönetilmesi sekmesinin üstünde "Görüntü Ayarlarını Ön Ayarla" kısmı var. O sayfadan "Benim tercihlerimi kullan ve şunlara önem ver" olanı seçin sonrada alttaki çubuğu kaliteye kaydırın.

Kenarların tırtıklı olmasından şikayetçi olduğunuz için performans yerine kalite kaygınız var sanırım. 3d ayarların yönetilmesi kısmında seçeneklerin üstüne geldiğinizde en altta açıklamaları yazar, kendinize uygun şekilde seçebilirsiniz. Bu işlerden hiç anlamam uğraşmak istemiyorum derseniz 3d ayarların yönetilmesi sekmesinin üstünde "Görüntü Ayarlarını Ön Ayarla" kısmı var. O sayfadan "Benim tercihlerimi kullan ve şunlara önem ver" olanı seçin sonrada alttaki çubuğu kaliteye kay
Çözümlerin için teşkekkürler ama sorun hala çözülmedi oyun içinden ekran görüntüsü alıp atayımmı belki daha fazla yardımı dokunur

Geri
Yukarı