Formattan sonra oyunların silinmesi

og kush

Hectopat
Arkadaşlar bugün ben bilgisayarıma format attım fakat sadece yerel disk (C:) klasörüne attım oyunlarımın hepsi yerel disk (D:) klasöründe yüklüydü şimdi oynamaya çalışıyorum fakat kısayol üstünden girilmiyordu ben de Epic Games üzerinden gireyim dedim hiçbir oyun yüklü olarak gözükmüyor çözümünü bilen var mı?

Dosya Ekleri

• 2021.02.18-19.44.png
    2021.02.18-19.44.png
    914,5 KB · Görüntüleme: 40
  • 2021.02.18-19.44_01.png
    2021.02.18-19.44_01.png
    1 MB · Görüntüleme: 42
Ben steamda sorunu şöyle çözdüm, çok araştırmıştım bulamamıştım sende bi dene.
Oyunu yeniden indirir gibi D diskindeki indirme konumunu göster, o şekilde yapınca bikaç dk bekliyordu sonra bütün oyunlar steama indirilmiş gibi geliyordu.

Arkadaşlar bugün ben bilgisayarıma format attım fakat sadece yerel disk (C:) klasörüne attım oyunlarımın hepsi yerel disk (D:) klasöründe yüklüydü şimdi oynamaya çalışıyorum fakat kısayol üstünden girilmiyordu ben de Epic Games üzerinden gireyim dedim hiçbir oyun yüklü olarak gözükmüyor çözümünü bilen var mı?

Normal durum.
Epic üzerinden indirin oyunu ama başka bir yere 2 saniye sonra durdurun
Oyunun dosyalarını kesip indirme başlatılan yere atın. İndirmeye devam edin. Doğrulama yapıp yüklenecektir ve beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Epic Games'e gir oyununun üzerine gel locate the Game seçeneği olması lazım ona bas oyunun bulunduğu yere gel. Burada sorun PC de 1 diski formatlamış olsan bile diğer diskle 1KB bile bağı varsa sıkıntı çıkarır. Epic Games oyunların locasyonu bilmiyor sen ona göstercen kısacası.

Yeni konular

Geri
Yukarı