Formattan sonra PC açılmıyor

Aksmaaa

Hectopat
Daha fazla  
RAM
32GB 3200MHZ
SSD veya HDD modeli
MSI SPATİUM 1TB
Ekran kartı
Pny rtx 3070Ti
Anakart
MSI mpg B550
İşlemci
Ryzen 7 5700X
Arkadaşlar en sonda linkini bıraktığım videoda adam kayit. Reg diye bir dosya açın diyor. O dosya bende masaüstünde idi o dosyaya 2 kere tıkladım ve mouse un yazılımı vs. hiçbir şeyi acamamaya başladım. Sonrasında ise PC'yi yeniden başlat yaptım ve donanım sorunları çözülüyor dedi ve beni mavi bir ekrana attı. Oradan PC'yi yeniden başlat yaptım ancak 5 dk bekledim yeniden başlamadi. Sonrasinda PC'yi kapadim yeniden açtım yine ayni ekrana attı bu sefer de PC'yi formatla dedim yanlışlıkla Windows yükleme kısmında buluta bastım yüklüyorken PC'yi kapattım açtım sonra normal formata bastım. Sürücü dahil her şeyi sil yaptım format atildi ancak fotoğrafını attığım gibi hazırlanıyor ekraninda kaldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• IMG_20221128_102709_1.jpg
    IMG_20221128_102709_1.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
Format atılırken yazılımsal bir sıkıntı olmuştur büyük ihtimalle. Ya donanımlarını sil yükle yapacaksın ya da tekrardan USB veya ayarlar bölümünden falan format atmak gerek sende PC takıldığı için aklıma çok da bir şey gelmiyor açıkçası. Bir de şunu denesene Windows alt delete ye aynı anda bas ekrana bir şey çıkarsa bana geri dönersin yardımcı olurum.

Format atılırken yazılımsal bir sıkıntı olmuştur büyük ihtimalle. Ya donanımlarını sil yükle yapacaksın ya da tekrardan USB veya ayarlar bölümünden falan format atmak gerek sende PC takıldığı için aklıma çok da bir şey gelmiyor açıkçası. Bir de şunu denesene Windows alt delete ye aynı anda bas ekrana bir şey çıkarsa bana geri dönersin yardımcı olurum.

Vallahi Windows 11 olan USB'yi taktım bilgisayara sonra da BIOS'a girdim oradan USB'den başlat yaptım ondan sonra Windows'u kurdum şu an sorunsuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı