Formattan sonra PC çok kasıyor

TheFrostGAMER

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD RX550 4GB 16GB RAM i5 3470 3.20Ghz
Herkese tekrardan merhaba arkadaşlar ben daha yeni bir konu oluşturmuştum fakat onu hallettim yine bir sorun çıktı bu sefer de her şey çok kasıyor YouTube'da video bile izlenmiyor ekran kartı sürücülerini yükledim ama yine kasıyor yardım eli uzatırsanız sevinirim.

Dostum Windows 7 sürücüleri kendisi yüklemez. El ile kurulum yapmalısın. Örneğin driver pack solution benzer farklı prog. Kullanabilirsin. Kurulum yaptıktan sonra tekrar bak.
O tür programlar yanlış sürücü yükleyebiliyor o yüzden kesinlikle driver güncelleme programlarını kullanmayın ve o tür programların önerilmesi Technopat Sosyal'de yasak.

O tür programlar yanlış sürücü yükleyebiliyor o yüzden kesinlikle driver güncelleme programlarını kullanmayın ve o tür programların önerilmesi Technopat Sosyal'de yasak.
O zmn nasıl driverleri yükliyebilirim

Neyse baştan temiz bir format atmalıyım galiba

O zaman nasıl sürücüleri yükliyebilirim.

Neyse baştan temiz bir format atmalıyım galiba.

Hocam anakart markasını veya aygıt yöneticisine girip donanım kimliğini paylaşabilir misin ya da ilk önce benim dediğim şeyi deneyebilir misin?

Program önermek mi yasak bu program mı yasak

Driver yükleme, güncelleme programlarını önermek yasak.

Windows logosundan sonraki siyah ekranda bekleme genelde ekran kartı driverı ile ilgili oluyor fakat siz ekran kartının driverını yükledim demişsiniz. O sürümü kaldırıp farklı bir sürüm yüklemeyi dener misiniz?

Arkadaşlar bide format atarken çok yavaş işlem yapıyordu

Arkadaşlar siz format attıktan sonra ne yapıyorsunuz detaylı anlatırmısınız

Format attıktan sonra
1. sürücüler kurulur (sen sadece ekran kartınınkini kurmuşsun)
2. ihtiyacın olan şeyleri antivirüs-rar-tarayıcı- ne lazımsa yüklersin bu kadar.
eklediğim resimdeki gibi üzerinde ünlem olan sürücülere sağ tık özellikler diyerek donanım kimliğini kopyalayıp google a yapıştır resmi sitesinden sürücüyü indirebilirsin. Win 10 formatlamış olsaydın otamatik kendisi indiriyor

Yavaş atmasısın sebebleri var . kullandığın depolama birimi fark eder m2sdd>sata sdd>hdd
ben m2 ssd kullanıyorum format max 10-15 dk sürüyor

Dosya Ekleri

• resim_2022-11-05_154552040.png
    resim_2022-11-05_154552040.png
    50,8 KB · Görüntüleme: 19
Herkese tekrardan merhaba arkadaşlar ben daha yeni bir konu oluşturmuştum fakat onu hallettim yine bir sorun çıktı bu sefer de her şey çok kasıyor YouTube'da video bile izlenmiyor ekran kartı sürücülerini yükledim ama yine kasıyor yardım eli uzatırsanız sevinirim.
Microsoft Visual Redistributable paketini indirdiniz mi? Ayriyeten de sadece ekran kartı sürücüsü yetmez. Bütün sürücüleri indirin. Donanımda bulunan bütün aygıtların sürücüsünü indirin. Ve Windows 7'yi HDD'de kullanmayın. Çünkü ben de az çekmedim. Windows 8.1 yükleyebilirsiniz.

Donanım kimliklerini google/yandex direkt yapıştır doğru yerden indir . Google da çıkmayan yandexde çıkabilir.

Formatı attığın usb nin okuma yazması bile fark eder usb 3.0 dan bellek ile 3.0 yuvadan formatlarsan daha hızlı ilerler

Son düzenleme:
Teşekkürler bilgilendirmeleriniz için format atmaya yeni başladım.

Dosya Ekleri

• IMG_20221105_162741.jpg
    IMG_20221105_162741.jpg
    389,3 KB · Görüntüleme: 17

Geri
Yukarı