Formattan sonra silinen veriler nasıl geri getirilir?

Baris110

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar mavi ekran verdi. Windows'u tekrar yüklemek zorunda kaldım, yalnız tüm verilerim (fotoğraf vs.) Silindi. Geri getirmek için ne yapmamı önerirsiniz?

Formattan sonra geri getiremessiniz maalesef.
Ayrıca mavi ekran aldığınızı paylaşsaydınız biz yardımcı olurduk burada keşke söyleseydiniz.

Verileri format atmadan önce yedeklemeniz gerekiyordu. Çeşitli veri kurtarma yazılımları var ancak işinizi göreceğinden emin değilim.

Bilgisayar mavi ekran verdi. Windows'u tekrar yüklemek zorunda kaldım, yalnız tüm verilerim (fotoğraf vs.) Silindi. Geri getirmek için ne yapmamı önerirsiniz?
Format kurtarma programı - EaseUS Data Recovery Wizard ile kaybolan verileri geri getirmek mümkündür. Bu profesyonel program ile, Windows'ta formattan sonra hard disk bölümü, harici hard disk, USB, SD kart veya diğer depolama aygıtlarından dosyaları kolayca kurtarabilirsiniz.

Önceden foruma danışsaydınız güzel olurdu. Veya formattan önce hddyi ikiye ayırarak yedekleme alabilirdiniz. Ücretsiz programlar ile az çok mümkün ama bir dahakine yedekleme almayı ihmal etmeyin. GDRİVE veya yedek disk bulundurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı