Çözüldü Formattan Sonra Steam Oyunlar Açılmadan Kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jazeel

Hectopat
Selam, başlıkta belirttiğim üzere Steam de oyunlar açılmadan kapanıyor, Steam ve oyunların tamamı D: Diskine kuruluydu ve bende dün sadece C: Diskini formatladım. Herhangi bir hata almıyorum fakat olay günlüğüne baktığımda şöyle bir hata olduğunu gösteriyor: "Error: Failed to add firewall exception for D:\steam\steam.exe" tüm oyunları ve Steam'i baştan silip kurmam gerekiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Selam, başlıkta belirttiğim üzere Steam de oyunlar açılmadan kapanıyor, Steam ve oyunların tamamı D: Diskine kuruluydu ve bende dün sadece C: Diskini formatladım. Herhangi bir hata almıyorum fakat olay günlüğüne baktığımda şöyle bir hata olduğunu gösteriyor: "error: Failed to add firewall exception for D:\steam\steam.exe" tüm oyunları ve Steam'i baştan silip kurmam gerekiyor mu?

D diskine kursanız bile C diskinde olan dosyaları olabilir. Steam'i silip yüklemeyi deneyebilirsiniz.
Selam, başlıkta belirttiğim üzere Steam de oyunlar açılmadan kapanıyor, Steam ve oyunların tamamı D: Diskine kuruluydu ve bende dün sadece C: Diskini formatladım. Herhangi bir hata almıyorum fakat olay günlüğüne baktığımda şöyle bir hata olduğunu gösteriyor: "error: Failed to add firewall exception for D:\steam\steam.exe" tüm oyunları ve Steam'i baştan silip kurmam gerekiyor mu?

D diskine kursanız bile C diskinde olan dosyaları olabilir. Steam'i silip yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı