Formula 1 Nereden Takip Edilir?

F1 ülkemizde paralı içerik olarak geçiyor. Yani paralı kanallarda yayınlanıyor. Türkiye'deki ana yayıncı S Sport. :)

F1 ülkemizde paralı içerik olarak geçiyor. Yani paralı kanallarda yayınlanıyor. Türkiye'deki ana yayıncı S Sport. :)
Paralı olması iyi olmadı :D
Sağ olun mesajınız için.

Para yüzünden spor berbat durumda zaten... Neredeyse virüs salgınına rağmen yarışları yapacaklardı, sırf para için.

Takip etmenize gerek yok güncel yarışları ya da takımları. Şu an rezil durumda...

Ama eski yarışlara bakabilirsin. :) 2000 - 2013 arası ile başlayabilirsin mesela. :)

Canlı izleyebileceğin korsan yayınlar var aslında önersem ceza yerim o yüzden öneremiyorum, korsan içerik yasak.

Canlı yarışları S Sport yayınlıyor.

Haber kaynağı olarak Motorsport Türkiye F1'in adresi.

Twitter'da da popüler F1 sayfaları gayet iyi bilgi veren, o hesapları da sana önerebilirim.

Fırat Keskin(@FiratKeskinF1), Ferrari Tifosi(@TifosiTürkiye), Son Sektör(@son_sektor), Onur Tezoğlu(@onurtezoglu), Tutkumuz F1(@F1tutkumuz), F1 Efsane Geçişler(@F1efsane), Mete K. Atay(@xtrabitracing) bu hesapları takip edebilirsin güncel gelişmeler ve F1 hakkında detaylı bilgiler elde edebilirsin.

Canlı izleyebileceğin korsan yayınlar var aslında önersem ceza yerim o yüzden öneremiyorum, korsan içerik yasak.

Aman hocam... :D

Canlı yarışları S Sport yayınlıyor.

Haber kaynağı olarak Motorsport Türkiye F1'in adresi.

Twitter'da da popüler F1 sayfaları gayet iyi bilgi veren, o hesapları da sana önerebilirim.

Fırat Keskin(@FiratKeskinF1), Ferrari Tifosi(@TifosiTürkiye), Son Sektör(@son_sektor), Onur Tezoğlu(@onurtezoglu), Tutkumuz F1(@F1tutkumuz), F1 Efsane Geçişler(@F1efsane), Mete K. Atay(@xtrabitracing) bu hesapları takip edebilirsin güncel gelişmeler ve F1 hakkında detaylı bilgiler elde edebilirsin.

Motorsport.tr + Twitter'daki hesaplar ile bayağı bilgi edinebilirsin.

Aslında bayağı popüler ülkede F1, ama her şeyiyle pahalı bir spor... :(

Son yıllarda popüler oldu, bence o kadar popüler değil daha. Sosyal medyanın katkı sağladı aslında, adını daha da duyurdu. Netflix serisi de global olarak F1 imajını biraz daha ileriye taşıdı. Pahalı bir spor elbette bu kuşkusuz, her ülke düzenleyemez.

F1'in tekrar yayınlarını yayınlayan site önermek serbest mi?

F1'in tekrar yayınlarını yayınlayan site önermek serbest mi?

Onu ben de önermeyi düşündüm. Ama F1 o içerikleri de parayla satıyor. Yani yarış tekrarlarını.

Şu F1 TV muhabbeti.

Aslında Dolar bazında fiyatı uygun. Ama kur yüzünden çok pahalı.

Şu F1 TV muhabbeti.

Aslında Dolar bazında fiyatı uygun. Ama kur yüzünden çok pahalı.
İngilizcemiz yok, alsak bile bir şeye yaramayacak, sen yabancı dil biliyor musun bilmiyorum elbette. Kur yüzünden dediğin gibi pahalı. S Sport Serhan Acar yeterli.🙂

Serhan Acar tur zamanlarını gösteren bir program var diyordu ismini bilmiyorum, Android ve IOS'ta ücretsiz mi, paralı mı bilmiyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı