Fornite silince sadece 10 GB alan boşaldı

Metehan1246

Hectopat
Daha fazla  
Fortnite oyunu bozuldu, sonra doğrulama bastım sonra vazgeçip oyunu tamamen kaldırdım ama diskte sadece 10 GB yer açıldı ama Fortnite 30 GB.
Oyunu C diskine kurdum, içindeki dosyaları hesap makinesiyle hesaplıyorum. Her seferinde 30 GB açık oluyor, ben bu 30 GB nasıl silebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games'ten mi sildiniz yoksa elinizle mi sildiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fortnite oyunu bozuldu, sonra doğrulama bastım sonra vazgeçip oyunu tamamen kaldırdım ama diskte sadece 10 GB yer açıldı ama Fortnite 30 GB.
Oyunu C diskine kurdum, içindeki dosyaları hesap makinesiyle hesaplıyorum. Her seferinde 30 GB açık oluyor, ben bu 30 GB nasıl silebilirim?
Oyunun dosyalarını silin.

Böyle şeyleri ya indirdiğin programın uninstaller’ı ile ya da revo gibi yazılımsal bir uninstaller ile sil.

Lütfen 'uninstall' kullanın böyle şeylerde.

Mesela başlat kısmına Fortnite yazdığım zaman hiçbir şey çıkmıyor. Ama oyunu sildiğim halde o 30 GB silinmedi diskte kaldı

Oyunun uninstallini nerden bulabilirim
Epic’den indirdiysen, kaldır kısmı vardır herhalde ona tıklasan yeterli olurdu sanırım, hatta büyük ihtimalle dosyalar kalsın mı diye soruyor bile olabilirdi. Manuel olarak kurduğun yerdeki dosyaları da silebilirsin. Olmazsa dosyaları kaldıran bir program bulsan iyi olur. Ama önce söylediklerimi yap.

Epic’den indirdiysen, kaldır kısmı vardır herhalde ona tıklasan yeterli olurdu sanırım, hatta büyük ihtimalle dosyalar kalsın mı diye soruyor bile olabilirdi. Manuel olarak kurduğun yerdeki dosyaları da silebilirsin. Olmazsa dosyaları kaldıran bir program bulsan iyi olur. Ama önce söylediklerimi yap.
Bak benim 446 gb lık SSD im var içindeki dosyaların boyutlarını hesap makinesiyle hesaplıyorum 185 gb yazıyo 446 dan çıkarırsak 261, ama bilgisayar 236 gb boş yer olduğunu gösteriyor diskte, İşte bununda sebebi fortnite ben bu 30 gb lık dosyayı nasıl bulucamda silicem

Geri
Yukarı