Forspoken, FSR 3 ve Frame Generation On vs Off

Arası oyuna entegre olan fg mi kapatcak.

@Spyhis

Şimdi, sence mesela, diyelim attığım videoda CP77'de 200 FPS alıyor, akıcılık sorunu gitti diyelim mesela. Ee, oyuna entegre olursa bu FSR 3 ve FG aynı oyunda, yani CP77'de, bu sefer FPS ne olacak?

@ZwiReK bilmiyorum ama üstteki videoda bayağı akıcı oldu görüntü

AMD, hep böyle yapıyor ne zaman bir şey çıkarsa 10 tane soru işareti.

@Spyhis

Neyse gelişme olursa haber ederim sana. Sen RX 7900XT kartın ile 4K ak boş ver şimdi bunları. 😁

Hadi ben 6000 serisi kullanıyorum sen RX 7900XT kullanıyorsun. Bela mı istiyorsun sana zaten her şey gelecek zamanla.

Biz ne yapalım.

@ZwiReK hocam o videoda neden 2K da öyle fazla %1 Low FPS'nin fazla olduğunu buldum. FSR'dan kaynaklı. Ah bir FSR 3.0 ve fg gelse tadından yenmez

@Spyhis pt açık ben 30 FPS alıyorum FSR 3.0 quality 50 yapsın fg de 100 beleş FPS

RX 590'ı Forspoken Demo'da denedim. Model Memory ve Texture Memory High'da, diğer her şey en düşükte. Üstteki FSR kapalı, alttaki FSR3 Quality ve Frame Generation açık. FSR3 ve Frame Generation ile FPS iki katına çıkıyor, oldukça akıcı çalışıyor normale kıyasla. (Linux kullanıyorum.)Eki Görüntüle 1963801Eki Görüntüle 1963796
Bunun üstüne yüksek ayarlara (en yüksekte ray tracing açmaya çalışıp çöküyor) çekip VSync açtım ve average 100 FPS alıyorum, %0.1 26.8, %1 29.4 FPS. VSync bu kadar etki etmesi normal mi? Gamepad ile oynayınca akıcı bayağı.

Geri
Yukarı