Forspoken, FSR 3 ve Frame Generation On vs Off

Hocam RDR 2 falan varsa onda açın. Metro Exodus destekliyordu aslında. Garip, acaba yanlışlıkla bir şey mi değiştirdiniz hocam?
Hocam RDR 2 de Frame gen yok. Dediginiz baska birsey mi?

Ya DLSS 3 bundan cok daha once ciktigi halde daha dogru duzgun cogu oyunda yok FG. AMD hangi kafayla tum oyunlara gelicek demis. Ustune 5700'de calistiricaz diyip ustune suanlik sadece 7000 serisinde calistirmak nasil bir kazik? AMD eger 5700 vaatini yerine getirmeyip sadece 7xxx serisine FG gelirse ekran kartinda tamamen biter diye dusunuyorum. Driver Sorunlarindan bahsetmedim bile gene habire insanlar sorun yasiyor forumda konu dolu. FSR 3'de 2'nin goruntusunu az daha iyilestirip 7xxx serisinin altina verirlerse sasirmam.
FSR 3 donanım destekli bir yazılım değil. Dolayısıyla bir oyuna eklerken donanıma göre değil sadece sürülen yazılıma göre ayar çekip piyasaya sürüyorlar. Bu yüzden FSR oyunlara daha hızlı gelebiliyor.

Hocam RDR 2 de Frame gen yok. Dediginiz baska bir şey mi?

Fluid Motion Frames için demiştim hocam. Sürücüden gelen FG rakibi yazılım kendisi.

Ya DLSS 3 bundan cok daha once ciktigi halde daha dogru duzgun cogu oyunda yok FG. AMD hangi kafayla tum oyunlara gelecek demis. Ustune 5700'de calistiricaz deyip ustune suanlik sadece 7000 serisinde calistirmak nasıl bir kazik? AMD eger 5700 vaatini yerine getirmeyip sadece 7xxx serisine FG gelirse ekran kartinda tamamen biter diye dusunuyorum. Driver Sorunlarindan bahsetmedim bile gene ha bire insanlar sorun yasiyor forumda konu dolu. FSR 3'te 2'nin goruntusunu az daha iyilestirip 7xxx serisinin altina verirlerse sasirmam.

Her şey varsaım hocam şu an

Bütün Oyunlar'da çalıştıracak. Bu bir gerçek bunu bugün gördük neden diyeceksin anlatayım.

AFMF, sürücü odaklı yani AMD'ye özel giriyorsun Adrenalin Edition'dan destekli hangi oyun varsa açıyorsun. Hatta desteklemese bile. Bugün RX 7000 serisi için beta olarak 12 oyun çıktı bunun için'de FC 6
Starfiled gibi büyük oyunlar. Var yani sürücü üzerin'den açıyorsun. Sana FPS veriyor.

FSR 3 donanım destekli bir yazılım değil. Dolayısıyla bir oyuna eklerken donanıma göre değil sadece sürülen yazılıma göre ayar çekip piyasaya sürüyorlar. Bu yüzden FSR oyunlara daha hızlı gelebiliyor.
Hocam onu bilmiyordum haklisiniz o zaman gelebilir. Ancak onun disinda dediklerimin arkasindayim AMD kendini bitirir ekran kartinda. Insanlar F/P diye gidip 6xxx serisini aldilar. Simdi ellerinde patlayacak saf kas gucu yetmediginde. Yazik degil mi insanlar ne kadar calisip aliyorlar o kartlari.

Her şey varsaım hocam şu an

Bütün Oyunlar'da çalıştıracak. Bu bir gerçek bunu bugün gördük neden diyeceksin anlatayım.

AFMF, sürücü odaklı yani AMD'ye özel giriyorsun Adrenalin Edition'dan destekli hangi oyun varsa açıyorsun. Hatta desteklemese bile. Bugün RX 7000 serisi için beta olarak 12 oyun çıktı bunun için'de FC 6
Starfiled gibi büyük oyunlar. Var yani sürücü üzerin'den açıyorsun. Sana FPS veriyor.
Anladim hocam simdi. Ancak 7xxx serisi tamam ona birsey dedigim yok. Driver sorunlari , duzgun calisip calismayacagi daha asla net degil. 6XXX serisine cok yazik olacak dediginiz dogruysa.

Fluid Motion Frames için demiştim hocam. Sürücüden gelen FG rakibi yazılım kendisi.

İnşallah kaynak kodu yayınlanır diyorum. Yoksa vay gelen tepkiye.

Hocam onu bilmiyordum haklisiniz o zaman gelebilir. Ancak onun disinda dediklerimin arkasindayim AMD kendini bitirir ekran kartinda. Insanlar F/P diye gidip 6xxx serisini aldilar. Simdi ellerinde patlayacak saf kas gucu yetmediginde. Yazik degil mi insanlar ne kadar calisip aliyorlar o kartlari.

O konuda haklısınız. Hayır, baştan söyleseler bunu asla laf etmem. Açık sözlü olurlardı en azından. Fakat çıkıp da dandik bir oyuna demo mahiyetinde şov gösterisi yapıp sonra da asıl ana yemek olan FMF'yi 7000 serisine getiriyorsun. Yalancılıktan başka bir şey değil.

Anladim hocam simdi. Ancak 7xxx serisi tamam ona bir şey dedigim yok. Driver sorunlari, duzgun calisip calismayacagi daha asla net degil. 6XXX serisine cok yazik olacak dediginiz dogruysa.

Eğer istenilen sonuç alınırse ve satılırsa 7000, RX 6000 serisine gelecek. Bu 1. ağızdan dendi bizaat.

O konuda haklısınız. Hayır, baştan söyleseler bunu asla laf etmem. Açık sözlü olurlardı en azından. Fakat çıkıp da dandik bir oyuna demo mahiyetinde şov gösterisi yapıp sonra da asıl ana yemek olan FMF'yi 7000 serisine getiriyorsun. Yalancılıktan başka bir şey değil.
Tamda dedigim bu. FMF ile FSR 3 yani FSR 2+FG'nin farki ne anlamadim yanliz.

Geri
Yukarı