Forspoken, FSR 3 ve Frame Generation On vs Off

FMF berbat olmuş gibi duruyor. Cyberpunk'a bak FG kapalı 60 FPS hali bile daha akıcı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bura'da kullanan vardı onlara sormak lazım.

Hocam, 42 mesajınız var 42 Si'de olmusuz bir tane hayırlı bir lafınız yok ya 😁

NVIDIA DLSS 4 getirse ve açınca FPS düşse aynı şeyleri der misiniz emin değilim.

@kino

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana kalırsa, FSR 3 ve FG destekli oyunları beklerken, RX 7000 serisi ve NVIDIA RTX 40 kullananlar çoktan saman altında su yürütüyor olacak.
Nvidia sponsoru olmayan her oyuna gelebilir bence. Yapımcılar satış rakamlarını artırmak için getirmek isterler. 6000 serisi kullanıcıları da ciddi bir pazar payı oluşturuyor, görmezden geleceklerini sanmıyorum.

Bura'da kullanan vardı onlara sormak lazım.

Hocam, 42 mesajınız var 42 Si'de olmusuz bir tane hayırlı bir lafınız yok ya 😁

NVIDIA DLSS 4 getirse ve açınca FPS düşse aynı şeyleri der misiniz emin değilim.

RX 7000 serisinin oyuna entegre FSR 3.0 & FG performansı oldukça iyi.

FMF aynı RSR gibi kimsenin kullanmayağı çöp bir özellik olarak kalacak.

NVIDIA sponsoru olmayan her oyuna gelebilir. Bence. Yapımcılar satış rakamlarını artırmak için getirmek isterler. 6000 serisi kullanıcıları da ciddi bir pazar payı oluşturuyor, görmezden geleceklerini sanmıyorum.

Orası öyle, AFMF akıcılık konusunda hâlâ soru işareti bırakıyor kafada bence. Olsa bizzat dener söylerdim, ama yok maalesef. Eğer denildiği gibi akıcılık yoksa, bunu beta olmasına ve hâlâ daha geliştiriliyor olmasına veriyorum. Yoksa durum kötü.

RX 7000 serisinin oyuna entegre FSR 3.0 & FG performansı oldukça iyi.

Vallahi hocam, Yorumlar'da bazı arkadaşlar iyi olmadığını söylüyor kime inanacağıma şaşırdım.

FPS gösterge uygulamaları bile düzgün çalışmıyor şu an. Kendileri zaten demiş'de.

@ZwiReK bu arada DLSS 4 çıksa ve buraya destek vermese/kötü görünse RTX 5000 serisi alırım. Biz boşuna mı para kazanıyoruz babayiğit neden şirketlere el açıp minnet duyalım?

Basacan parayı alacan iyisi neyse. MSI Afterburner'ın göstermediği ama gerçekte olan kare mi olur ne anlatıyor onlar. Videolara inanmayacaksak iki kat FPS de yok o zaman.

FMF aynı RSR gibi kimsenin kullanmayağı çöp bir özellik olarak kalacak.

Mesela Spyhis hocam, AFMF açınca ve driver yükleyince görüntünün daha güzel olduğunu ve aynı olduğunu söylüyor. RSR olsa FSR 1 kullanıyor zaten.

@ZwiReK bu arada DLSS 4 çıksa ve buraya destek vermese/kötü görünse RTX 5000 serisi alırım. Biz boşuna mı para kazanıyoruz babayiğit neden şirketlere el açıp minnet duyalım?

Basacan parayı alacaksın iyisi neyse. MSI Afterburner'ın göstermediği ama gerçekte olan kare mi olur ne anlatıyor onlar. Videolara inanmayacaksak iki kat FPS de yok o zaman.

Sizin durumunuz iyi belli, olmayan tonlarca insan var onlar için bu nimetler oldukça fazla.
Sevinen insan çok bunun Sayesin'de

Olabilir hocam, Optimize olmamıştır. Sorunların hep olumsuz ve kötü tarafını düşünmek yerine biraz en kötüsü Olsa'da pozitif düşünmek iyidir.
Yoksa para basıp aldıktan sonra Ben'de alırım RTX 4080 vs.

Basacan parayı alacan iyisi neyse. MSI Afterburner'ın göstermediği ama gerçekte olan kare mi olur ne anlatıyor onlar. Videolara inanmayacaksak iki kat FPS de yok o zaman.
O MSI Afterburner olayı benim de kafama takıldı. Afterburner, FG açıkken resmen daha düşük FPS gösteriyor bazen. Bu FPS gerçekten var mı? Yok mu? Açıkçası bu konuda şirketin kendi pazarladığı tekonoljinin göstergesi yerine kesinlikle bağımsız uygulamaya güvenirim. Garip...

Hep olumsuz düşünüyorsunuz. Siz NVIDIA kullanıyorsunuz ve gayet mutlusunuz olmak hakkınız.
Bi'de AMD kullanıcısı var. Aynı Rakibinin'de olması gereken özellikleri isteyen.
Herkes NVIDIA'da olan özellikleri kullanmak için herkes onu alsın.
AMD Alan'da para veriyor 20 bin az para mı?

O MSI Afterburner olayı benim de kafama takıldı. Afterburner, FG açıkken resmen daha düşük FPS gösteriyor bazen. Bu FPS gerçekten var mı? Yok mu? Açıkçası bu konuda şirketin kendi pazarladığı tekonoljinin göstergesi yerine kesinlikle bağımsız uygulamaya güvenirim. Garip...

Bunu en iyi kullanan bilir. 70 FPS ile 140 FPS arasını hissedemeyen denemesin.

Mesela Spyhis hocam, AFMF açınca ve driver yükleyince görüntünün daha güzel olduğunu ve aynı olduğunu söylüyor. RSR olsa FSR 1 kullanıyor zaten.

Direkt oyuna ekledikleri iş görecektir, sürücü üzerinden çalışan şeylerde AMD çuvallıyor ya da geri kalıyor.

Cyberpunk 2077 ile Starfield'a doğrudan eklesinler o zaman aynı Forspoken gibi kabul edilebilir hale gelir.

FMF aç, AFMF aç, Vsync aç, Afterburner kapa vb. bu ne kardeşim uçak mı sürüyoruz oyun mu oynuyoruz. 60 FPS'in 120 FPS'den daha akıcı durduğu şey saçmalıktır o şekilde.

Direkt oyuna ekledikleri iş görecektir, sürücü üzerinden çalışan şeylerde AMD çuvallıyor ya da geri kalıyor.

Cyberpunk 2077 ile Starfield'a doğrudan eklesinler o zaman aynı Forspoken gibi kabul edilebilir hale gelir.

FMF aç, AFMF aç, V-Sync aç, Afterburner kapa vb. bu ne kardeşim uçak mı sürüyoruz oyun mu oynuyoruz. 60 FPS'in 120 FPS'den akıcı olmadığı bir durum kabul edilemez. Bu yüzden adam gibi oyuna ekleyecekler.

Orası öyle, şunu aç bunu kapa FreeSync lazım bilmem ne.
Anti-Lag+ bence işe yaramıyor. CPU algoritmalı bir yazılım bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı