Forspoken, FSR 3 ve Frame Generation On vs Off

Bunu en iyi kullanan bilir. 70 FPS ile 140 FPS arasını hissedemeyen denemesin.

Denedim, hissedebilme yeteneğine sahibim (daha doğrusu monitör hissettirme yeteneğine sahip) ve hissedemedim. Yanlış anlaşılmasın, kötülemiyorum. Sadece iki tarafın da beta aşamasında olduğu çok belli. Hataları söylemek düşüyor bize de. Sonuçta kullanıcıyım. İşime geldiği gibi davranmalıyım.

Denedim, hissedebilme yeteneğine sahibim (daha doğrusu monitör hissettirme yeteneğine sahip) ve hissedemedim. Yanlış anlaşılmasın, kötülemiyorum. Sadece iki tarafın da beta aşamasında olduğu çok belli. Hataları söylemek düşüyor bize de. Sonuçta kullanıcıyım. İşime geldiği gibi davranmalıyım.

Zaten açık kaynak kodunu paylaşmadılar.
Eksikler var belli.

AMD, yok anti-lag+ yok Hyper-RX yok AFMF.
Bunların hepsi yazılım ve donanıma yük bindirilerek yapılan şeyler. Bence.
7000 Serisin'de kalırsa satış için kalır, yoksa başka bir şey olduğun'dan değil.

Orası öyle, şunu aç bunu kapa FreeSync lazım bilmem ne.
Anti-Lag+ bence işe yaramıyor. CPU algoritmalı bir yazılım bence.

Immortals Aveum ile Forspoken ilk etap için yine iyi. RX 7000 serisinde Anti-Lag+ ile %1 Low FPS artışı da iyi.

Ben çok kişiye RX 7600 önerdim bu forumda. Şimdi "7600 çöp kardeş 6700 al VRAM var" diyen arkadaşlar kendi derdine yansın.

Immortals Aveum ile Forspoken ilk etap için yine iyi. RX 7000 serisinde Anti-Lag+ ile %1 Low FPS artışı da iyi.

Ben çok kişiye RX 7600 önerdim bu forumda. Şimdi "7600 çöp kardeş 6700 al VRAM var" diyen arkadaşlar kendi derdine yansın.
Hocam o low %1 değerlerini Nvidia da yükseltmenin bir yolu var mı?

Zaten açık kaynak kodunu paylaşmadılar.
Eksikler var belli.

AMD, yok anti-lag+ yok Hyper-RX yok AFMF.
Bunların hepsi yazılım ve donanıma yük bindirilerek yapılan şeyler. Bence.
7000 Serisin'de kalırsa satış için kalır, yoksa başka bir şey olduğun'dan değil.
Satış için kalır ama satışları etkilemez büyük ihtimalle. Zamanla RX 6000 serisine geleceğini ben de düşünüyorum artık. Kullanıcı dostu olmaktan başka çareleri yok. Madem gölgedesin, güneşe karşı konumunu korumalısın. Başka çare yok.

İyi yapmışsınız ama RX 7600 önerirken, bu AFMF'nin geleceğini ve FSR 3'ün geleceğini öngörüyor muydunuz, bu da önemli

"RX 7600 XT çıkacakmış, ya 10 ya da 12 GB VRAM olacak Herhalde.

İyi yapmışsınız ama RX 7600 önerirken, bu AFMF'nin geleceğini ve FSR 3'ün geleceğini öngörüyor muydunuz, bu da önemli

Evet. O sebeple öneriyordum zaten, AMD neden son jenerasyonuna kıyak geçmeyecek işler yapsın sonra kime satacak bunları?

RX 6000 serisini ise alan aldı, üzerinden daha para kazanmayacak AMD. Oldukça düz mantık.

Eğer AFMF iyi olursa ve akıcılık hissedilirse, RX 7600 her oyunda 2 katı fps alacak ve RX 6800 veya XT olan modeline tekabül edecek. Burada çok büyük soru işaretleri var.

Yeni konular

Geri
Yukarı