Fortnite 1080p için ekran kartı önerisi

İşlemci FPS'e pek etki etmiyor gibi fortnite BF1 gibi oyunlarda mesela 1050Tİ takılı
G4600 80 FPS alır, İ7 takarsan da 80 FPS alır.
Ama CS:GO gibi işlemcinin tek çekirdeğini alan eski tip oyunlarda 1050Tİ takılı G4600 130 FPS alırken İ7 200 FPS alır.

1030 alsam nasıl olur çünki monitorum dahi yok.
Son derece yanlış. Pentium ile i7 arasında özellikle BF1'de en az 30 FPS fark olur ki G4600 o oyunu akıcı oynatır mı o bile kuşkulu.

1050Ti almaya çalışın. GTX660 ve 1050 arasına fps olarak çok büyük farklar göremezsin. Bunu söyleme sebebim GTX660 kullanıyor olmam. View distance ultra 1280x800 çözünürlükte ortalama 90-110fps arası alıyorum. Ki anlık düşmeler yaşayıp 60'ın altına düşebiliyor genel olarak stabil bir oyun performansı sağlasa da. Diğer soruna gelirsek 2000TL'ye GTX1050 sığdıracağın bir sistem sağlıklı olmaz. Para biriktirip 1050Ti olan güzel bir sistem toplamaya bak.

LoL'de nasıl FPS alıyosun?

Vallah dikkat etmiyorum. Yani devamlı takip etmiyorum. Ama bütün ayarlar en yüksekte genel olarak 100 FPS üstü alıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vallah dikkat etmiyorum. Yani devamlı takip etmiyorum. Ama bütün ayarlar en yüksekte genel olarak 100 FPS üstü alıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video alsan kaça düşer?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı