Fortnite aniden donup kapanma sorunu

Postyco

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Fortnite için yeterli bir sistemim var, 50-60 civarı FPS alabiliyorum. Afterburner'ı açıp oyuna giriyorum ve 3-4 oyunda bir oyun donuyor ve yanıt vermiyor diyip kapanıyor ama değerler normal seviyede. Nasıl çözebilirim bu sorunu?

Sistem özelliklerinizi yazın. Büyük ihtimal bellek yetersizliği oluyordur.
Sistemle alakası bile yok.Oyunda genel problem var.
Merhabalar, Fortnite için yeterli bir sistemim var, 50-60 civarı FPS alabiliyorum. Afterburner'ı açıp oyuna giriyorum ve 3-4 oyunda bir oyun donuyor ve yanıt vermiyor diyip kapanıyor ama değerler normal seviyede. Nasıl çözebilirim bu sorunu?
Amd kullanıyorsan 17.1.1 versiyonuna geri dön.Fortnite Forumunda yabancı biri yazmışdı.Bende denedim ve oyun birdaha çökmedi.

oyunda genel sorun var oyun açılırken driver güncel 17.7.1 ama önerilende yine aynısı yazıyor ayrıca oyun çöküyor durmadan azcık oynadıktan sonra 17.5.1 geçtim düzelmedi şimdi 17.1.1 geçiyorum düzelirse yazacağım ekran kartım r7 240
Ekran Alıntısı.PNG

oyunda genel sorun var oyun açılırken driver güncel 17.7.1 ama önerilende yine aynısı yazıyor ayrıca oyun çöküyor durmadan azcık oynadıktan sonra 17.5.1 geçtim düzelmedi şimdi 17.1.1 geçiyorum düzelirse yazacağım ekran kartım r7 240Eki Görüntüle 319205
Bende R7 240 kullanıyorum GTX 1050TI geçicem.17.7.1 versiyonu bende işe yaradı.

Bugün nedense tekrar olmadı bu sorun. Ama hiçbir ayarı,donanımı veya yazılım versiyonunu değiştirmedim. Sanırım oyun kaynaklı bir hata
Sistemim Amd Athlon x4 641/R7 250 2 GB/8 GB DDR3 1333 mhz Ram/320 GB 7200 rpm harddisk

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı