Fortnite Battle Pass fullemek zor mu?

Ben fortniteye sadece sezon fullemeye giriyorum. Her salı yeni haftalık görevler geliyor 2 saatte onları yapıyorum sonra çıkıyorum. Her hafta 2 saat oynuyorum sezon bitene kadar 100 olmuş oluyor zaten. Ve 2000 saati olan biri olarak tavsiye vereyim, kapışma takımı modunda girersen görevleri çok daha kolay yaparsın. Ölünce yeniden doğduğun için hızlı hızlı yapar bitirirsin.

Geçen sezon 25 saat oynayarak 120 levele kastım.

Max level 100 değil mi hocam.

Ben Fortnite'ye sadece sezon fullemeye giriyorum. Her salı yeni haftalık görevler geliyor 2 saatte onları yapıyorum sonra çıkıyorum. Her hafta 2 saat oynuyorum sezon bitene kadar 100 olmuş oluyor zaten. Ve 2000 saati olan biri olarak tavsiye vereyim, kapışma takımı modunda girersen görevleri çok daha kolay yaparsın. Ölünce yeniden doğduğun için hızlı hızlı yapar bitirirsin.

Teşekkür ederim.

Max level 100 değil mi hocam.

Teşekkür ederim.
Normal Battlepass içerikleri 100. seviyeye kadar var, ondan sonra ise 200. seviyeye kadar o kostümlerin diğer varyantları gibi farklı halleri oluyor genellikle. Örnek olarak BP içinde kırmızı bir kılıç var diyelim, 200. seviyeden sonra açılan ödüllerde o kılıcın mavi renkli hali oluyor. Ama 200'den sonra BP'den alacağın bir ödül yok. Görev ödülleri var.

Normal Battle Pass içerikleri 100. seviyeye kadar var, ondan sonra ise 200. seviyeye kadar o kostümlerin diğer varyantları gibi farklı halleri oluyor genellikle. Örnek olarak bp içinde kırmızı bir kılıç var diyelim, 200. seviyeden sonra açılan ödüllerde o kılıcın mavi renkli hali oluyor. Ama 200'den sonra Bp'den alacağın bir ödül yok. Görev ödülleri var.

Görev ödülleri nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı