Fortnite Battle Pass İşleyişi

Buildi tek başına alıştırma yaparak geliştirebilirsin. Youtube’de Batuhan Büyükakkan’ın son videolarından birinde rehber var onu izleyebilirsin.

Aimin yukarıda da dediğim gibi, lokasyon belirleyerek ve o lokasyondaki adamlara odaklanarak gelişebilir, şahsen ben öyle geliştirdim. Yaklaşık 50-60 maç Tilted Tower atladım mesela. 10 maç direkt öldüysem sonraki 10 maç, maç başına 1 kill almışımdır ve öyle de arta arta devam etmiştir. Kalabalık yerlere atlaman daha iyi olur. Sürekli ölmen sorun değil, uğraştığın sürece başarabilirsin. Birinci olmaya çalışma, mesela Tilted’a atladın diyelim, ben burdan 2 kill alsam tamam de, baktın 2 rahat alıyosun 4 yap öyle öyle arttır.

Peki 85 maçta 32 adam öldürebildim. Sizce benim hiç yeteneğim yok mu? Yoksa normal mi?

Bir de ben şimdiden battle pass görevlerini yapmaya başlasam. Mesela görevler ile 30. aşamaya geldim. Ben battle pass'i aldığımda bana kazandığım 30 aşamayı verir mi?

Peki 85 maçta 32 adam öldürebildim. Sizce benim hiç yeteneğim yok mu? Yoksa normal mi?

Bir de ben şimdiden battle pass görevlerini yapmaya başlasam. Mesela görevler ile 30. aşamaya geldim. Ben battle pass'i aldığımda bana kazandığım 30 aşamayı verir mi?
İyi kavramı kişiden kişiye göre değişir. Mesela benim ilk 100 maçımda K/D oranım 1.32 falandı, sizin 2.6 şu an ve bana göre gayet iyi. Genel olarak bakarsak da iyidir diye tahmin ediyorum.

Evet, battle passi aldığınızda geçmişte atladığınız aşamalar da gelir.

İyi kavramı kişiden kişiye göre değişir. Mesela benim ilk 100 maçımda K/D oranım 1.32 falandı, sizin 2.6 şu an ve bana göre gayet iyi. Genel olarak bakarsak da iyidir diye tahmin ediyorum.

Cevaplarınız için çok sağolun. Sizi de yordum valla. :)

Herkes neden şu fortnite oyununda direk profosyonel bir oyuncu olarak oynamak istiyorlar anlamıyorum profosyonellik zamanla ve sık sık oynayarak kendı kendıne gelişen birşeydir ve battle pass biletine gelirsek ben her sene 75 tl lik olandan alıyorum şuan 55 teyım 900 vpapelliktende alabilirsin ama görev haftalarını beklemen gerekıcek ve her maçta güzel tp ler kasman lazım hızlı aşama atlaman için zaten mantık olarak 10 haftanın toplamı 100 aşama yapıyor yanı tp kasmasanda 10 haftayı komple tamamladıgın zaman 100.aşamada oluyorsun.

Hocam sizi de yoruyorum ama son bir sorum daha var. Görevler kısmında haftalık görevler ve savaş bileti görevleri var. Savaş bileti görevleri kilitli. Ben haftalık görevleri yaparak da savaş bileti aşaması atlayabilir miyim? Yoksa ücretsiz aşamaları mı açabilirim sadece? Çünkü savaş biletini almadan önce biraz aşama atlamak istiyorum. Böylece zaman kaybetmiş olmam diye düşünüyorum. Yani 950 v-papel'e savaş biletini almadan önce en azından 20. aşamaya kadar ulaşmayı istiyorum. Böylece savaş biletini aldığımda 20-30 aşamam direk gelir ve kar çavuşu skinini direk alırım diye düşünüyorum.

Hocam sizi de yoruyorum ama son bir sorum daha var. Görevler kısmında haftalık görevler ve savaş bileti görevleri var. Savaş bileti görevleri kilitli. Ben haftalık görevleri yaparak da savaş bileti aşaması atlayabilir miyim? Yoksa ücretsiz aşamaları mı açabilirim sadece? Çünkü savaş biletini almadan önce biraz aşama atlamak istiyorum. Böylece zaman kaybetmiş olmam diye düşünüyorum. Yani 950 v-papel'e savaş biletini almadan önce en azından 20. aşamaya kadar ulaşmayı istiyorum. Böylece savaş biletini aldığımda 20-30 aşamam direk gelir ve kar çavuşu skinini direk alırım diye düşünüyorum.
Evet açık görevleri yaparak ve seviye kasarak da tier atlayabilirsiniz. Battle Pass açık değilse ücretsiz kısımdaki hediyeleri alarak aşama atlarsınız. Passi satın aldığınızda geldiğiniz yere kadar olan aşama içerikleri de hesabınıza eklenir.

Evet açık görevleri yaparak ve seviye kasarak da tier atlayabilirsiniz. Battle Pass açık değilse ücretsiz kısımdaki hediyeleri alarak aşama atlarsınız. Passi satın aldığınızda geldiğiniz yere kadar olan aşama içerikleri de hesabınıza eklenir.

Yani günlük görevler, haftalık görevler ve seviye atlayarak da battle pass aşaması atlayabilirim. Bana yardım ettiğiniz için çok sağolun. Sizi de yordum. Kusura bakmayın. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı