Çözüm Fortnite Battle Royale 0xc00007b Hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

volkannergun

Kilopat
Daha fazla  
Fortnite Battle Royale'i açarken bu hata ile karşılaşıyorum. DWalker ve ProcMon programlarını umarım doğru kullanmışımdır, loglar aşağıda. DLL'leri bayağı karıştırdığım için böyle oldu sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosya.co kabul etmiyoruz. Verdiğimiz sitelerden birine yükle. Virüslü siteye dosya yükleme.

Soruna neden olan dosya: C:\Windows\System32\XAPOFX1_5.dll

Sağlıklı bir sistemde böyle olması gerek:

upload_2017-10-2_21-37-44.png

Dosyayı sil ve bunu kur:

DirectX İndirme Aracı

Son düzenleme:
İyi akşamlar Recep Bey aynı sorun bende de var. Artık burama kadar geldi takıntı haline getirdim birden fazla dll hatası alıyorum sorun daha büyük olabilir mi acaba bi bakabilirseniz.

Depends save dosyası;

EpicGamesLauncher.dwi

Dosya.co kabul etmiyoruz. Verdiğimiz sitelerden birine yükle. Virüslü siteye dosya yükleme.

Soruna neden olan dosya: C:\Windows\System32\XAPOFX1_5.dll

Sağlıklı bir sistemde böyle olması gerek:

Eki Görüntüle 261725

Dosyayı sil ve bunu kur:

DirectX İndirme Aracı

Usta sen nasıl bir kralsın öyle. Sırf sana teşekkür etmek için üye oldum. Aylardır çözemediğim, her yolu denediğim sorunu tek tıkla hallettim sonunda çok teşekkürler.

C:\Windows\System32\xinput1_3.dll dosyasını zamanında kafana göre değiştirmişsin. Kafana göre DLL dosyası değiştirme!

Dosyayı sil ve bunu kur:

DirectX İndirme Aracı

İyi akşamlar Recep Bey aynı sorun bende de var. Artık burama kadar geldi takıntı haline getirdim birden fazla dll hatası alıyorum sorun daha büyük olabilir mi acaba bi bakabilirseniz.

Depends save dosyası;

EpicGamesLauncher.dwi

Emin olamadım ama MSVCP140.dll ve VCRUNTIME140.dll eksik gibi. Şunları kurun:

Process Monitor raporu atarsanız daha net cevap verebilirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı