Fortnite Çözünürlük Sorunu

Dufiwn

Kilopat
Makaleler
8
Yer
İstanbul
Merhaba. Fortnite çözünürlüğünü 1920x1080'den 1600x1080'e düşürdüm fakat bu seferde bir sorun çıktı, silahları vs. değiştirirken tıkladığım silah değil öteki silah değişiyor. Örneğin resimdeki "Görevleri İncele" sekmesine tıklarken fareyi kırmızı işaretli yere getirmem gerekiyor. Bunun çözümü ne olabilir?

383318

Oyunu Windowed Full Screen'de oynuyorsan FullScreen'e almayı dene olmaz ise Nvidia Denetim Masasindan "Çözünürlük Değiştirme" Kısmına gel ve alttaki ayarı "Tam Ekran" yapmayı dene olmaz ise 1920x1080 oyna bence pub game'ler artık çöp oldu Competitive kasmayı deneyebilirsin.
Oyunda gelişmek istiyor isen bana ulaşabilirsin bizzat yardımcı olabilirim umarım sorunun düzelir.

Çözümünü buldun mu bilmiyorum ama Nvidia Denetim Masası > Çözünürlük değiştirme > Özelleştir > Özel Çözünürlük Oluştur yaptıktan sonra yatay 1600 ve dikey 1080 yaparsan sorunun çözülebilir , ben öyle yapmıştım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı