Çözüldü Fortnite D diske nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CoClown94

Picopat
Daha fazla  
Geçen gün yeni SSD aldım ve D: Bugünde Fortnite yüklemek istiyorum fakat yeni aldığım diske kurmak istiyorum, bunu nasıl yapacağım?
Epic Games'ten yüklüyorum.

Dosya Ekleri

• technopatforum.png
    technopatforum.png
    67,1 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Tamam,teşekkür ederim bi deneyeyim

Sanırım screenshottaki yükleme bittikten sonra konumu seçebileceğim?
Hocam yükleme başlamadan önce size sormadı mı nereye yüklemek istersiniz diye? Hayır, yükleme bitince konum seçme gibi bir seçeneğiniz olmayacak, yükleme yerini zaten seçmişsiniz. Karşınıza bu sayfa çıkmadı mı?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    16,8 KB · Görüntüleme: 32
Hocam yükleme başlamadan önce size sormadı mı nereye yüklemek istersiniz diye? Hayır, yükleme bitince konum seçme gibi bir seçeneğiniz olmayacak, yükleme yerini zaten seçmişsiniz. Karşınıza bu sayfa çıkmadı mı?

Maalesef hocam çıkmadı öyle bir sayfa ama şimdi kütüphaneden kaldırıp tekrar ekleyeceğim çünkü önceden C diske kurmuştum belki şimdi bir şeyler değişir.

Maalesef hocam çıkmadı öyle bir sayfa ama şimdi kütüphaneden kaldırıp tekrar ekleyeceğim çünkü önceden C diske kurmuştum belki şimdi bir şeyler değişir.

Dediğim gibi kütüphaneden kaldırıp tekrar kütüphaneye yüklediğimde SS attığınız sayfa karşıma çıktı ve D diski seçtim.
Yardımınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı