Fortnite "depolama kartınızda yeterli alan yok" uyarısı

İşletim sistemi
Windows 11

HsUtuK

Decapat
Daha fazla  
RAM
(2*8) 16GB
Ekran kartı
Nvidia GeForce 1660ti for notebook
Anakart
Monster Notebook
İşlemci
Intel Coffee Lake Core i7-9750H
Epic Games üzerinden Fortnite'a gelen güncellemeleri yapmaya çalıştığımda, depolama kartı tamamen doluyor ve "depolama kartınızda yeterli alan yok" uyarısı alıyorum. Fortnite'ı silip tekrardan hatasız bir şekilde yükleyebiliyorum ve depolama kartında hala yer kalıyor ama güncellemeyi yaptığımda hata alıyorum.

Depolamanız kaç GB? Fortnite’ı yüklediğinizde misalen 5 GB boş yer kalıyorsa eğer, yine misalen gelen güncelleme 15 GB ise indirip kuramayacağı için böyle hatalar verebilir. Güncellemenin boyutundan birkaç GB fazla yer olması gerekir. Güncelleme tamamlamdıktan sonra kurduğu kadar GB’yi otomatik silecektir.

Depolamanız kaç GB? Fortnite'ı yüklediğinizde misalen 5 GB boş yer kalıyorsa eğer, yine misalen gelen güncelleme 15 GB ise indirip kuramayacağı için böyle hatalar verebilir. Güncellemenin boyutundan birkaç GB fazla yer olması gerekir. Güncelleme tamamlamdıktan sonra kurduğu kadar GB'yi otomatik silecektir.

Depolama birimi 238 GB. İçerisinde, Fortnite'ı yüklediğimde, 98-100 civarı GB boş alan vardı. Güncelleme geldiğinde ise dosya yöneticine girdiğimde depolama kartında yer kalmadı olarak gözüküyordu ve Epic Games'de de depolama birimi dolu uyarısı veriyordu. Daha önce başka oyunda bu sorunu yaşamadım, 2-3 kere sadece Fortnite'da başıma geldi. Resmini koydum, şu an Fortnite Windows D'de yüklü ve 100GB civarı boş alan mevcut.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-27 144417.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-27 144417.png
    32 KB · Görüntüleme: 4
  • Adsız.png
    Adsız.png
    8,5 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı