Çözüldü Fortnite en hızlı Battle Pass bitirme yolu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
Artvin
XP glitch yaparak kasmaya çalışıyorum. İzlediğim kişilere daha çok XP veriyor. Onlar saniyede 15 bin XP kazanırken bana sadece saniyede 50 XP veriyor. Sebebi nedir? Sizin de önerebileceğiniz XP kasma yolu varsa söylerseniz sevinirim.

Çözüm
AFK XP maplari bayağı var da hocam bana daha da hızlısı lazım.
Çoğu map size yakın miktarlar veriyor, eğer seviyeniz yüksekse ve maplerden fazla XP kastıysanız sayı saniyede 4 Xp vermeye kadar düşebiliyor. Elinizdeki maplerden en kolay olanını bulup ondan ilerlemenizi tavsiye ederim.
XP glitch yaparak kasmaya çalışıyorum. İzlediğim kişilere daha çok XP veriyor. Onlar saniyede 15 bin XP kazanırken bana sadece saniyede 50 XP veriyor. Sebebi nedir? Sizin de önerebileceğiniz XP kasma yolu varsa söylerseniz sevinirim.
O videolardaki XP sayıları gerçek değil, saniyede 50XP gelmesi makul bir miktar. Eğer AFK XP haritası bulursanız işinizi görecektir.

En çok Epic'in seçtiği kreatif haritaları exp veriyor. Günde en az 3 level atlıyorum onlarla. Onun dışında Dünyayı Kurtar modu da iyi exp veriyor. Düşük seviyede tek başına Yıldırım Hızı görevini yapabilirsin.

Onlar yeni hesap açıp yapıyor, yeni hesap açınca daha fazla Xp veriyor. Videoyu izleyenlerde ona dikkat etmiyor. Hemen kaniyorlar.
Dünyayı kurtar dan hızlı kasabilirsin. Ben bu sezon daha hiç bir maç atmadim. Sadece dünya yi kurtar oynayarak lvl 70 oldum. Br de görseydim en az 120-130 olurdum.

Yeni konular

Geri
Yukarı