Çözüldü Fortnite Epic Games Launcher Setup DLL hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ornitorenx

Kilopat
Fortnite Battle Royale'i indirmeye çalışken bu hatayı alıyorum. İnternette araştırdım ama bulamadım.

upload_2017-10-9_17-41-36.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Baya uzun zaman geçti üzerinden, gözümden kaçmış düzenleyememişim. Yarın araştırıp buraya yazarım.

Çözümü Türkçe olarak açıklama şansınız var mı ? Bende de aynı sorun var, anladığım kadarıyla fakat çözemedim.

Kod:
If you are unable to download and start the installer try some of the steps listed here:

Make sure you are running as an Administrator on your computer.
Make sure you have read/write access to the selected install path.
Make sure your computer is up to date and has the latest Service Packs and drivers.
If none of the recommendations solved your issue you will need to get installer logs. To get installer logs follow these steps:

Place the msi on the root of C drive
Press WindowsKey+R and enter:
msiexec /i C:\EpicGamesLauncherInstaller.msi /L*V C:\EpicGamesInstallerLog.txt (Make sure to use the exact name of the installer msi file in place of the "EpicGamesLauncherInstaller.msi")
Once you get the logs, please make a report on AnswerHub and attach them to your post.

• Admin hesabında buluduğunuzdan emin olun.
  • Oyunu kurduğunuz yerde yazma okuma izniniz olsun. (denemek için masaüstüne kurabilirsiniz)
  • Bilgisayarınızın güncel olduğundan emin olun.

Bunlar durum çözmezse installer log'unda ihtiyacınız olucak.

Setup .msi'nı C'nin kök dizinine koyun.
Çalıştır'ı açın (Windows tuşu+R)
Kod:
msiexec /i C:\EpicGamesLauncherInstaller.msi /L*V C:\EpicGamesInstallerLog.txt
kodunu girin.

Ben böyle çözdüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı