Fortnite Failed To Open Hatası

Voltran

Kilopat
Daha fazla  
Resimde görülen hatayı nasıl çözebiliriz?
IMG-20180721-WA0009.jpeg

Şimdi de bu hatayı veriyor. Sorunsuz oynanıyordu şimdiye kadar. Ekran kartı güncellemesi de yapıldı. Eki Görüntüle 317210
Fortnite zaten çok sorunlu bir oyun (bence). Epic Games'ten fortnite'ın sayfasını açın. Oyunu başlattıgınız kısmın yanında küçük kutu gibi bir yer var. Ordan doğrula yapın. Eksik dosya varsa indirmeye başlar. (Bende 800 mb'lik bir sey indirdi ve düzeldi.)

Fortnite zaten çok sorunlu bir oyun (bence). Epic Games'ten fortnite'ın sayfasını açın. Oyunu başlattıgınız kısmın yanında küçük kutu gibi bir yer var. Ordan doğrula yapın. Eksik dosya varsa indirmeye başlar. (Bende 800 mb'lik bir sey indirdi ve düzeldi.)
Dediğiniz gibi yapıldı ondan sonra da ikinci resimdeki hatayı verdi. Kardeşim oynuyor ben oynamıyorum bunu zaten. Kardeşim de bazı şeyleri denedi olmayınca da oyunu silip tekrar kuracak. Online oyunların sıkıntılarından biri sanırsam. Sonuçta sürekli güncelleme geliyor ve geldikçe de dosyalarda çakışma olabiliyor. Ya da siliyor mu artık güncellenirken bilemiyorum. Tabi yine de başka çözüm varsa sorun yaşayanlar için rehber olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı