Fortnite güncelleme yaparken SSD doluyor

Reggae Shark 35

Hectopat
Arkadaşlar sistemimde 75 GB boş yer varken, 2.09 GB'lık Fortnite güncellemesi yaparken bir şey dikkatimi çekti. Baktığımda 67 GB boş yer kalmış diskte ama oyun hala güncellemeye devam ediyor ve sürekli alanım azalıyor. Her 10 saniyede yenilediğimde 100 MB düşmüş olarak görüyorum şu an 65 GB'tan az yerim kaldı. Bunun sebebi ne olabilir?
Edit: 68.2 GB boş yer oldu, tekrar yenilediğimde 64.2 GB görünüyor.
Şimdi SSD'de 63.9 GB boş yer görünüyor. Korkmalı mıyım?
An itibaren 67.1 GB oldu. Neden böyle oluyor ?
Güncel Not: Hala diskteki alan, azalmaya devam ediyor. 62.4 GB

Son düzenleme:
Sıkıştırılmış bir şekilde indirip ardından oyun dosyalarının içine çıkarıp değiştirme işlemi yapıyor olabilir haliyle sıkıştırılmış dosyaların boyutu çok daha düşük oluyor bundan dolayıdır diye düşünüyorum.
Bu değerlerdeyken böyle bir düşüş yaşıyorum ve ssd ye rağmen bu hızlar çok anormal geliyor bana. Dediğiniz gibi şuan değiştirme işlemi mi söz konusu ?
1111.png

Arada aşağıdaki resim gibi oluyor ama bu da normal gelmiyor bana.
2222.png

58 GB boş alan kaldı

Son düzenleme:
Bu değerlerdeyken böyle bir düşüş yaşıyorum ve ssd ye rağmen bu hızlar çok anormal geliyor bana. Dediğiniz gibi şuan değiştirme işlemi mi söz konusu ?
Eki Görüntüle 604503
Arada aşağıdaki resim gibi oluyor ama bu da normal gelmiyor bana.
Eki Görüntüle 604504
58 GB boş alan kaldı
O sorunla alakalı internete Epic Games indirme sorunu yazarsanız direk ulaşırsınız bir ayar çekiyorlar ve o düz çizgiler birden ivmelenmeye başlıyor. Boyut konusuna gelicek olursak bence bir süre daha bekletmelisin bir süre sonra biteceğini düşünüyorum.

Ayar çekmek istemiyorum sanırım tek yapabileceğim şey beklemek olacak. Çünkü başkalarınında aynı sorun olmuş sonra düzelmiş.
2.1 GB'lık güncelleme işlemi bitti ve 75 GB'ten 73.1 GB'a düştü. Sorunum düzeldi. Konu kapanabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı