Fortnite Haksız yere ban yedim

Merhabalar. 1 ay önce plati.ru Fortnite hesap aldım. Her şey iyidi ki bu hatayı alana kadar. 2 tane düşüncem var.

Ya adam aynı hesaba birçok kişiye satmış ve o adamlar hile açmış ya da farklı ülkelerden girildiği icin beni VPN olarak algılamasından olabilir mi ve banı nasıl kaldırabilirim? İlla donanımları değiştirmek mi zorundayım ya da hangi donanımları kaydediyor, HWID ban yardımcı olursanız sevinirim.

Not: VirtualHardware kullandım kayıt defterinden değiştirmeyi denedim, harddisk serial numarasını değiştirmeyi denedim. Hiçbiri olmadı maalesef.

Eki Görüntüle 336568
Plati.ru çalıntı hesap senin dışındakilere hesap verebilirler.

Öyle deme 4 yıl önce Minecraft hesabı almıştım 2 tane toplam 7 TL falan vermiştim. Ve hesapların her şeyi değişiyor ve hala bende.

Arkadaşım çalıntı hesap onlar çalıntı. Zaten Minecraft daha önce 7₺ gibi ücretlere satıldı daha önce. Kendine almak yerine neden gidip başkasının hesabını almak istiyorsun?

Şu an da 85₺ zaten. Farklı kampanyalar ile çok düşük fiyatlara düştü oyun. Siz ise onu tercih etmeyip çalıntı hesap satın almışsınız sanırım. Bunun neyini savunmaya çalışıyorsunuz ki anlamadım.
Çalıntı veya değil zamanında normal gibi satılıyordu bunlar ne bilelim çalıntı olup olmadığını. 90 TL bir hesaba vereceğine 7 TL iki hesaba verdim. Gayet mantıklı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı