Plati.ru çalıntı hesap senin dışındakilere hesap verebilirler.

Şu saçma siteden neden bir şey satın alıyorsunuz yemin ederim aklım almıyor.
Öyle deme 4 yıl önce Minecraft hesabı almıştım 2 tane toplam 7 TL falan vermiştim. Ve hesapların her şeyi değişiyor ve hala bende.

Öyle deme 4 yıl önce Minecraft hesabı almıştım 2 tane toplam 7 TL falan vermiştim. Ve hesapların her şeyi değişiyor ve hala bende.

Arkadaşım çalıntı hesap onlar çalıntı. Zaten Minecraft daha önce 7₺ gibi ücretlere satıldı daha önce. Kendine almak yerine neden gidip başkasının hesabını almak istiyorsun?

Arkadaşım çalıntı hesap onlar çalıntı. Zaten Minecraft daha önce 7₺ gibi ücretlere satıldı daha önce. Kendine almak yerine neden gidip başkasının hesabını almak istiyorsun?
O zamanlar 90 TL idi. Orjinal Minecraft.

O zamanlar 90 TL idi. Orjinal Minecraft.

Şu an da 85₺ zaten. Farklı kampanyalar ile çok düşük fiyatlara düştü oyun. Siz ise onu tercih etmeyip çalıntı hesap satın almışsınız sanırım. Bunun neyini savunmaya çalışıyorsunuz ki anlamadım.

Çalıntı veya değil zamanında normal gibi satılıyordu bunlar ne bilelim çalıntı olup olmadığını. 90 TL bir hesaba vereceğine 7 TL iki hesaba verdim. Gayet mantıklı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…