Kapalı Fortnite Hesabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

boifromasgard

Kilopat
Yer
Denizli
Rankı en son MG2’ydi, smurf hesap olarak kullanıyordum oyunu bıraktığım için kenarda duruyor.
Payday 2 var ekstra olarak, küçük oyunlarla birlikte 10 oyun gözükmekte.
Fiyat: SATILDI @yabguhan

Fortnite hesabımı 4. sezonun sonunda açtım ve 5. sezondan sonra oynamadım. Hesabın ilk ve tek sahibi benim. 4. ve 5. sezon battle pass skinlerinin ve itemlerinin tamamı mevcuttur. 6. sezonda şemsiye için win alındı ve 20 tier kasıldı o kadar.

4. ve 5. sezona dair battle pass ve win ile alınan skinlerin ve itemlerin yanı sıra bu skinler mevcut:
  • 2. ve 3. sırada gelen starter packler
  • Raven + Feathered Glider
  • Skull Ranger
  • Ice Breaker
  • K-Pop dans figürü ve birkaç dans figürü daha
Fiyat:

İletişim:

Son düzenleme:
Rankı en son MG2’ydi, smurf hesap olarak kullanıyordum oyunu bıraktığım için kenarda duruyor.
Payday 2 var ekstra olarak, küçük oyunlarla birlikte 10 oyun gözükmekte.
Fiyat: 40TL

Fortnite hesabımı 4. sezonun sonunda açtım ve 5. sezondan sonra oynamadım. Hesabın ilk ve tek sahibi benim. 4. ve 5. sezon battle pass skinlerinin ve itemlerinin tamamı mevcuttur. 6. sezonda şemsiye için win alındı ve 20 tier kasıldı o kadar.

4. ve 5. sezona dair battle pass ve win ile alınan skinlerin ve itemlerin yanı sıra bu skinler mevcut:
  • 2. ve 3. sırada gelen starter packler
  • Raven + Feathered Glider
  • Skull Ranger
  • Ice Breaker
  • K-Pop dans figürü ve birkaç dans figürü daha
Fiyat: 130TL

İletişim: [email protected]
CS:GO hesabının fiyatını minimum 60 yapman daha iyi olur sonuçta prime ve payday vs. var.

Skull Ranger geçen mağazaya gelmese çok değerli bir skindi diye biliyorum ben. Fiyatlar uygunmuş hayırlı satışlar. Özellikle CS:GO fiyatı gayet iyi 77.5 TL vermek yerine + bir de bir oyun atınca en kötü oyuncu bile olsa nova 4- nova 5 gibi bir kümeye atar tahminimce.

Skull Ranger geçen mağazaya gelmese çok değerli bir skindi diye biliyorum ben. Fiyatlar uygunmuş hayırlı satışlar. Özellikle CS:GO fiyatı gayet iyi 77.5 TL vermek yerine + bir de bir oyun atınca en kötü oyuncu bile olsa nova 4- nova 5 gibi bir kümeye atar tahminimce.
Evet öyleydi, şimdi pek değeri kalmadı. Ben de geldiğinde aldım zaten kadın olanı.
Bilgisayarda olsam LEM yapıp vereyim de satacağım için formatladım.:) Yorumunuz için teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı