Fortnite İndirirken Windows Installer Hatası

Saddolian

Kilopat
Dostlar öncellikle hepinize merhabalar. 1 aydan uzun bir süredir Fortnite Battle Royale oyununu indirmeye çalışıyorum fakat Windows Installer hatası alıyorum. Her şeyi yaptım olmadı lütfen yardım edin. Dün Windows'ta güncellendi ama olmadı. Lütfen format atmadan yapmama yardımcı olun iyi günler.

Not = Araştırdığım kadarıyla Installer bir şey indirirken kullanılan birşey diye okudum fakat League of Legends'i indirirken bir hata olmadı çok güzel indi.
1525846302022.png

Taramayı yaptım, kayıt defterinden bir şeyler düzeltti ama tekrar setup dosyasını kurmaya çalıştığımda yine aynı şeyi dedi. Kısacası başarısız yine.

Yani çare format mı diyorsun ?

O konuda ki her şeyi harfi harfine yerine getirdim fakat en son bölümünde yani çalıştır bölümüne
msiexec /i "C:\EpicGamesLauncherInstaller.msi" SKIP_DIRECTX="1" 'ı yazınca benim en üstte attığım görselde ki hatayı yine verdi. Anlam veremiyorum neden böyle oluyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı