Fortnite Kazanma Oranı Çok Düşük Olması

RodinHills

Hectopat
Merhabalar, Fornite'da yaklaşık 1000 tekli maçım var fakat toplam 5 kazandığım maç var. KD oranı yaklaşık 1. Yapı yapma konusunda inanılmaz sıkıntı yaşamıyorum fakat bazen inanılmaz bir şekilde blok yiyip karşı tarafın altında kalıyorum. Öyle bir durumda panik yapıyorum ve karşı tarafın üstüne geri çıkamıyorum. Haliyle ölüyorum. "Q" ile duvar "E" ile merdiven "Tab" ile zemin oluşturuyorum. İnanılmaz hızlı yapamıyorum yapıları. Aynı zamanda bir savaş esnasında 2-3-4-5-6 gibi tuşlara basmak yerine orta fare tekerleği ile silah geçişi yapıyorum. Bazen yavaş kalıyor ve ölüyorum. Bu problemleri nasıl çözerim? Gerçek anlamda kötü mü oynuyorum yoksa sadece talihsizlik midir bu olay? Yardımlarınızı bekliyorum.

Sana önerim 2 adet macro butonu olan bir mouse alman. O iki butona ve scroll butonuna yapıları atayabilirsin. Ayrıca kazmayı 1 değil de 1’in yanındaki tuş yap. Böylece normal fps oyunlarındaki gibi 1 ile main silahına geçebilirsin. Ayrıca benim oynamalarım senin oynamalarının 1/10 unu bile değildir. Sadece tavsiye veriyorum. Umarım faydalı olur.

Aynı sorundan muzdaribiz. Talihsizlik ile alakası yok, pratik gerekiyor. 1-2 aydır aktif değildim ve 1-2 ay önce oynadığımın 10/1'ini oynayamıyorum şuan. Ayrıca bu geçen süre içerisinde insanlar gerçekten çok daha iyi oynamaya başlamışlar :D Kaybetmek kaybetmek değildir, tecrübe kazandırır. Düşe kalka daha iyi olacaksın. Oynaya oynaya alışmak gerek. Rakibinden hızlı davranıp senin build ile yüksek zemin kazanman gerekiyor. Yani kazanmaya oynamak yerine build savaşlarına girerek kendini geliştirmen sana verebileceğim en iyi tavsiyedir.

Kendine en uygun tuş kombinasyonlarını bul, klavyende, farende makro varsa onlardan yararlan. Maçlara girip kimsenin inmeyeceği bir yere git materyal kas ve hızlı hızlı yapmaya çalış binevi pratik yap. Ayarların oyun kısmında turbo buildingi aç. Bu ayar yapıları fareye basılı tutarak yapabilmeni sağlayacak yani bas-bırak yapmayacaksın. Gerisi sana kalmış yetenek işi olmuyorsa olmuyor...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı