Fortnite Mobile kontrolcünün tetiklerini algılamıyor

İşletim sistemi
Android

FBISuBzErO

Decapat
Daha fazla  
Selam değerli Technopat ailesi, umarım keyifler yerindedir. Sizlere bir sorunum hakkında danışmak isterim tabletim üzerinde lpgitech F710 kontrolcüm ile Fortnite oynamaya başladım ilk 2 gün bir sorun yoktu ama sonra oyun kontrolcümün tetiklerini algılamamaya başladı zaten kontrolcü 9-10 aydır yatıyordu ve bu sorun sadece Fortnite da oluyor alalı 1 yıl oldu çok oyun denedim mobiledede denedim tetikler gecikmesiz çalışıyor bu sorunun bir çözümü varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Cihaz: Xiaomi pad 5

Son düzenleyen: Moderatör:
Fortnite mobil mi varmış?
Yıllardır var hocam.
Selam değerli Technopat ailesi, umarım keyifler yerindedir. Sizlere bir sorunum hakkında danışmak isterim tabletim üzerinde lpgitech F710 kontrolcüm ile Fortnite oynamaya başladım ilk 2 gün bir sorun yoktu ama sonra oyun kontrolcümün tetiklerini algılamamaya başladı zaten kontrolcü 9-10 aydır yatıyordu ve bu sorun sadece Fortnite da oluyor alalı 1 yıl oldu çok oyun denedim mobiledede denedim tetikler gecikmesiz çalışıyor bu sorunun bir çözümü varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Cihaz: Xiaomi pad 5
Oyun üzerinden kontrolcü ayarlarını sıfırlayıp oynamayı deneyin hocam.

Yıllardır var hocam.

Onu denemiş olmam lazım ama bi tekrar denerim

Yok.

Yıllardır var hocam.

Hocam olmadı hala tetikleri algılamıyor OTG'den kaynaklanan bir şey var desem o zaman hiç oyun oynayamam anlamadım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı