Fortnite Mouse Takılma Sorunu

emrihan123

Hectopat
Daha fazla  
HyperX Pulsefire Core mouse var. Bende 60 Hz monitör varken FPS'i 60'ın üzerine sabitleyince mousede takılmalar oluyordu. Şimdi 75 Hz monitör aldım. Maalesef Fortnite'da 75 FPS sabitleme yok. Ben de hala 60 FPS'e sabitledim. Bir gün 144 FPS'e sabitledim ve takılma gitmişti, bir gün sonra oyunu açtığımda tekrardan takılmalar oluyordu. Sizce sorun nedir? Bazen 60 Hz'de bile takılıyor. Youtuber'lara baktığımda 144 Hz monitörü olup FPS sabitleyicisini sınırsız yapıp oynuyor ve takılma olmuyor. Arkadaşlarıma sorduğumda onlarda da bu sorun yok.

Format attım, ayarları sıfırladım olmadı. Bu sorun sadece Fortnite'da oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
HyperX pulsefire Core mouse var. Bende 60 Hz monitör varken FPS'i 60'ın üzerine sabitleyince mouse de takılmalar oluyordu. Şimdi 75 Hz monitör aldım. Maalesef Fortnite'da 75 FPS sabitleme yok. Ben de hala 60 FPS'e sabitledim. Bir gün 144 FPS'e sabitledim ve takılma gitmişti, bir gün sonra oyunu açtığımda tekrardan takılmalar oluyordu. Sizce sorun nedir? Bazen 60 Hz'de bile takılıyor. Youtuber'lara baktığımda 144 Hz monitörü olup FPS sabitleyicisini sınırsız yapıp oynuyor ve takılma olmuyor. Arkadaşlarıma sorduğumda onlarda da bu sorun yok.

Format attım, ayarları sıfırladım olmadı. Bu sorun sadece Fortnite'da oluyor.

Aynı sorun bende de oluyor sadece Fortnite'da geçerli masaüstünde veya başka hiçbir oyunda olmuyor takılma neden böyle oluyor yardımcı olabilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı