Fortnite oynanır mı?

İstiyorsan başla. Oyuncuları çok fazla değişmedi. Hala aynı seviyede oynuyorlar. Fortnite gerçekten yetenek işi olduğu için rekabeti daha güzel kılıyor. Eskiden Battlepass'i bitirmek zulümdü çok zor bitiyordu. Şimdi aşırı kolay.

Ne? Rekabet mi, oyuncu seviyeleri aynı mı? Oyunu 1 sene oynamadım. Bir oynayayım dedim güya botlar sadece PUBG'de vardı. İlk oynadığım oyunu kazandım o an anladım ki bu oyun bitmiş. Ya oyuncuları müthiş derece de veletleşmiş ya da oyuncular yerine gerçekten botlar koyulmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rakibe 1 mermi sıkıyorum adam Mimar Sinan'a dönüşüyor. Adam akıllı çatışamıyorsun oyunda :)
Hocam zaten silahlar sekmiyor. Build olmasa oyun çok saçma ve kolay olmaz mı? :)
Ahahaahah ne ne. Rekabet mi, oyuncu seviyeleri aynı mı? Oyunu 1 sene oynamadım. Bir oynayayım dedim güya botlar sadece PUBG'de vardı. İlk oynadığım oyunu kazandım o an anladım ki bu oyun bitmiş. Ya oyuncuları müthiş derece de veletleşmiş ya da oyuncular yerine gerçekten botlar koyulmuş.
Bilmiyorum, herhalde ya ben şanssızım, ya sen yalan söylüyorsun ya da oyunun sadece bir sezonunu oynadığın için oyun sana bot veriyor. Benim karşıma hep oyuna hayatını adamış adamlar çıkıyor. :(

Artık oyunda ilah olmuş adamlardan sıkılmayacaksan başlanır.

Hocam zaten silahlar sekmiyor. Build olmasa oyun çok saçma ve kolay olmaz mı? :)

Bilmiyorum, herhalde ya ben şanssızım, ya sen yalan söylüyorsun ya da oyunun sadece bir sezonunu oynadığın için oyun sana bot veriyor. Benim karşıma hep oyuna hayatını adamış adamlar çıkıyor. :(
Eskiden bana da öyle geliyordu kolay kolay kazanamıyordum 4. sezon gibi. Sonra ki ellerde yine iyi adamlar gelmeye başladı ama ben o botları gördüm.

Eskiden bana da öyle geliyordu kolay kolay kazanamıyordum 4. sezon gibi. Sonra ki ellerde yine iyi adamlar gelmeye başladı ama ben o botları gördüm.
Eğer ilk oynadığın sezondan bahsediyorsan botların gelmesi normal. Arkadaşım bana skinli hesap verdiği için hiç botlarla oynama şansım olmadı.

Ne? Rekabet mi, oyuncu seviyeleri aynı mı? Oyunu 1 sene oynamadım. Bir oynayayım dedim güya botlar sadece PUBG'de vardı. İlk oynadığım oyunu kazandım o an anladım ki bu oyun bitmiş. Ya oyuncuları müthiş derece de veletleşmiş ya da oyuncular yerine gerçekten botlar koyulmuş.
Şu yüzden oyuncu seviyesi aynı dedim. 1 Sene önce de iyi oynayan ve kötü oynayan oyuncular vardı. Şimdi de aynı şekilde var. Yani oyuncuların oynama seviyeleri iyileşmemiş aynı genel olarak.

Geri
Yukarı