Fortnite Oynanır mı?

Perceival

Megapat
Dostlar, birkaç kere Fortnite oynamış biriyim. Oyuna az çok aşinayım. Sizce Fortnite bitti mi? Halen daha oynanır mı? Sunucu durumları nedir? Bu tip sorular var aklımda. Build sistemi sebebiyle bilgisayarıma hiç kurmadım. Ama bu oyunun en sevdiğim yanı, haritanın her yeri kullanılabiliyor olması ve eğlence araçlarının bolca olması. :)

Sizce Fortnite bitti mi?
Bitmedi. Kolay kolay da bitmez gibi. Sürekli gelen güncellemelerle oyuncuları tekrar kendilerine çevirmeyi başarıyolar. Çok güzel pazarlama stratejileri var. Ben şahsen oynamıyorum (oynayamıyorum 😅 🤷‍♂️) amaizlemesi zevkli oluyor

Tabiki oynanır. Bir önceki sezon aşırı uzadığından bir çok kişi sıkılmıştı. Yeni sezonda özellikle yeni gelen yerleri çok beğendim. Takımın varsa çok eğlenceli oluyor. Sonraki haftalarda gelecek güncellemelerde büyük ihtimalle helikopter gelecek, o zaman tam oynanır.

Oyuna yeni başlayanların en büyük sorunu yapı yapmak. Oyun yapı üzerine kurulu olduğu için yeni başlayanlar çok zorlanıyor. Kreatif girip yapını geliştirebilirsin. Battle Royale girmek istemezsen kreatifte yüzlerce güzel oyuncu yapımı haritalar var.

Ben fortnite'ye 4.sezonda başlamıştım ama sıkılıp bırakmıştım bırakmamın sebepi, karşıma gelen adam 1dk da eyfel kulesi dikiyordu önüme ölüyordum, ama şimdi biraz daha iyileştim oyunda build konusunda oyüzden şimdi can sıkıcı gelmiyor oyun. Söylemek istediğim şey ilk başlarda sıkılabilirsin :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı