Fortnite Oyun Arkadaşı Aranıyor

Selam arkadaşlar. Fortnite için oyun arkadaşı arıyorum. Çok profesyonel değilim fakat kendi kendime yetecek kadar iyi oynadığımı düşünüyorum ki zaten amaç eğlenmek. Yaşım 16 Discord üzerinden ekleyebilirsiniz. VioMad-Sama#2279

Hocam glitch ile nasıl battlepass'i fullediniz bende aldım bende bitireyim :D.
3890-9555-6290v31 adakodunu gir map'te sağ kısımda renk değiştirme küreleri olacak orayı arkana kal ve karşı sınıra ilerle sonra 4 adet merdiven koyup karşı taraftaki palmiye adasına yol yap. Palmiyelerin oraya geldiğinde meyvesinin bulunduğu kısıma çık e bas. Sonra seni bi secret yere atacak oralarda coin makinesi ve zıplama basamakları var coini bas, zıplama ramplarına da çık her zıplamanda 1k xp verir bence.

3890-9555-6290v31 adakodunu gir map'te sağ kısımda renk değiştirme küreleri olacak orayı arkana kal ve karşı sınıra ilerle sonra 4 adet merdiven koyup karşı taraftaki palmiye adasına yol yap. Palmiyelerin oraya geldiğinde meyvesinin bulunduğu kısıma çık e bas. Sonra seni bi secret yere atacak oralarda coin makinesi ve zıplama basamakları var coini bas, zıplama ramplarına da çık her zıplamanda 1k xp verir bence.
Peki battlepass seviyesi yükselince oyuncuların oynanışı çok ciddi bir şekilde değişiyor mu?

Hocam adaya girdim ama arkaya bırakıp xp farm mı yaptınız nasıl bitirdiniz passi? .:D

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı