Fortnite oyunda kasma hissi

EizenBS

Kilopat
Daha fazla  
120 FPS sabit olmasına rağmen arada yapı koyunca 1-2 FPS düşünce oyun kasıyor bunun sebebini bilmiyorum ne yapmam gerek?

İşlemciniz biraz düşük kalmış ekran kartına, RAM'in MHz'i de düşük emin değilim ama her an besleyemiyor olabilir ekran kartını.

Düşük frekanslı tek kanal RAM... Overclock yapılamayan anakart... İşlemci ekran kartı dengesizliği... Keşke öneri alsaydınız bizden, yardımcı olabilirdik.

Düşük frekanslı tek kanal RAM... Overclock yapılamayan anakart... İşlemci ekran kartı dengesizliği... Keşke öneri alsaydınız bizden, yardımcı olabilirdik.
rx 460 ile sıkıntı çıkarmıyordu fakat 590 ile bu sorunu yaptı işlemci ekran kartı dengesizliği olabilir bilmiyorum ama ne yapmalıyım ? Upgrade konusunda.
V-SYNC açıksa kapat düzelir.
VSYNC kapalı.
Belki 4:3 olduğundan dolayı çıkartıyor olabilir mi sorunu ?

rx 460 ile sıkıntı çıkarmıyordu fakat 590 ile bu sorunu yaptı işlemci ekran kartı dengesizliği olabilir bilmiyorum ama ne yapmalıyım ? Upgrade konusunda.
Çözüm işlemci ve RAM yükseltmek gibi duruyor. Onun dışında sorun monitör kaynaklı da olabilir. Monitörünüzün yenileme hızı kaç Hz?

RX 460 ile sıkıntı çıkarmıyordu fakat 590 ile bu sorunu yaptı işlemci ekran kartı dengesizliği olabilir bilmiyorum ama ne yapmalıyım? Upgrade konusunda.

V-Sync kapalı.
Belki 4:3 olduğundan dolayı çıkartıyor olabilir mi sorunu?

Hocam cozebıldınız mı?

Çözüm işlemci ve RAM yükseltmek gibi duruyor. Onun dışında sorun monitör kaynaklı da olabilir. Monitörünüzün yenileme hızı kaç Hz?
144

Yeni konular

Geri
Yukarı