Fortnite, PUBG, Rainbow Six: Siege oyunlarında takılmalar oluyor

530712

Centipat
RAM
8 GB DDR3 1600Mhz 16CL
SSD veya HDD modeli
256 GB
Ekran kartı
Asus GTX 1050 Tİ
Anakart
Esonic H55 Kel
İşlemci
İntel İ5-750 4 Çekirdek 2..6 GHz
Bu üç oyun haricinde LoL, CS:GO, Minecraft oynuyorum ortalama FPS değerleri 150 bu üç oyunda da ama R6 Fortnite ve PUBG gibi oyunlarda aşırı drop oluyor, ağ sorunu diyor. Bu üç oyunda da Fortnite'da video belleği yani VRAM hatası verip oyundan atıyor diğer oyunlarda da sadece oyundan atıyor. BattlEye Launcher kullanan tüm oyunlarda böyle bundan mı kaynaklı yoksa başka bir sorundan mı çözemedim. R7 240 ile bu sorunları yaşamadım Fortnite 720p oynatıyordu GTX 1050 Ti kullanınca işler değişti. Darboğaz desem başka oyunlarda yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu üç oyun haricinde LoL, CS:GO, Minecraft oynuyorum ortalama FPS değerleri 150 bu üç oyunda da ama R6 Fortnite ve PUBG gibi oyunlarda aşırı drop oluyor, ağ sorunu diyor. Bu üç oyunda da Fortnite'da video belleği yani VRAM hatası verip oyundan atıyor diğer oyunlarda da sadece oyundan atıyor. BattlEye Launcher kullanan tüm oyunlarda böyle bundan mı kaynaklı yoksa başka bir sorundan mı çözemedim. R7 240 ile bu sorunları yaşamadım Fortnite 720p oynatıyordu GTX 1050 Ti kullanınca işler değişti. Darboğaz desem başka oyunlarda yok.

Görev Yöneticisi'nden gpunuzun kullanılma yüzdesini fotoğraf olarak atar mısınız?

Görev Yöneticisi'nden gpunuzun kullanılma yüzdesini fotoğraf olarak atar mısınız?

1692400575364.png

Boşta kaç derece bilmiyorum bakma fırsatım olmadı şu an 58 gösteriyor ama Minecraft oynuyordum Shader'lı

Eki Görüntüle 1908447

Boşta kaç derece bilmiyorum bakma fırsatım olmadı şu an 58 gösteriyor ama Minecraft oynuyordum Shader'lı
Sisteminiz, oyunlara göre windowsa en iyi performansı sunmak için ayarlanmış, windows 10 kalite ayarları hakkında videolar izleyerek çözebilirsiniz, dediğimden farklı da olabilir. Silip tekrar yüklemek de bir çözüm olabilir.

Şimdi biz de bir çözüm bulalım, hatırladığım en son şey bu video olduğu için gönderiyorum. Valorant diye bakmayın Windows performansı arttırma da var. Sanal güvenliği kapalı tuttuğunuzdan emin olun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şimdi biz de bir çözüm bulalım, hatırladığım en son şey bu video olduğu için gönderiyorum. Valorant diye bakmayın Windows performansı arttırma da var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam teşekkür ederim, şu an deneyeceğim :D :D :D

Geri
Yukarı