Fortnite sesi bozuluyor

İşletim sistemi
Windows 10

ftlX0

Kilopat
RAM
8 GB 3000 MHz
Ekran kartı
RX 580
Anakart
A320M-K
İşlemci
Ryzen 5 5500
İyi akşamlar, iyi Sosyaller. Fortnite'ta oyuna girilirken bazı silahları sıkarken falan ses bozuluyor, bir şeyler oluyor. Ekran kartı driver, BIOS falan günceldi ama yine de oldu. Neden kaynaklanıyor olabilir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Donuyor gibi oluyor.

Bilgisayarınızı yavaşlatan gereksiz uygulamaları kapatın. Virüs kontrolü yapın. Grafik ayarlarını düşürmeyi deneyin. Bunlar işe yaramazsa ya oyunda Bug'lu bir özellik vardır ya da karşınızdaki kişinin nicki latin alfabesi ile yazılmamıştır(Çin biri gelince bazı oyuncularda donma oluyormuş).

Bilgisayarınızı yavaşlatan gereksiz uygulamaları kapatın. Virüs kontrolü yapın. Grafik ayarlarını düşürmeyi deneyin. Bunlar işe yaramazsa ya oyunda Bug'lu bir özellik vardır ya da karşınızdaki kişinin nicki latin alfabesi ile yazılmamıştır(Çin biri gelince bazı oyuncularda donma oluyormuş).

Teşekkürler. Fırsatım olduğunda deneyeceğim bu dediklerinizi.

Bu oyunu bende oynuyorum ve öyle bir şey yok. Çinli gelince oyun niye donsun

Bu oyunu bende oynuyorum ve öyle bir şey yok. Çinli gelince oyun niye donsun

Hocam benim başıma geldi. Hatta aynı sorunu yaşayan başka birisi :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı