Fortnite Sezon Savaş Bileti Alınmalı mı?

FurkanAltun

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Elimde yaklaşık 20.000 V-papel var. Benim gibi oynayanlar varsa aramızda sizce ben bu sezonun savaş biletinin sonuna kadar almalı mıyım? Çok kararsız kaldım gerçekten. Geçen sezon almamış ve pişman olmuştum Omega'yı alamadığım için. Bu sezon Ragnarok var. Aşırı güzel duruyor ilk halini pek beğenmedim ama son haline kadar günde 10 maç atsam 10 hafta içinde Ragnarok'un son görünüşüne ulaşabilir miyim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu başlıktan biraz farklı. Siz de sadece başlığı okuyarak mı cevap yazıyorsunuz?

Sadece Battle Pass almanızı öneririm. Günde 10 maç atarak yapabileceğin şey için aşama alıp paranı israf etme. Aşama için vereceğin V-papel'i markette harcarsın.

Düşünmen hata... Bir de twitch prime al skin falan veriyor. Videoyun kanalına gidip sorarsan açıklarlar.

Sanırım almayacağım ama kararsızım yine de. Sebebi ise şimdi almasam o Ragnarok'a kadar gelsem istediği 150.000 TP sanırım. O halini istiyorum kasabilir miyim sizce?

Düşünmen hata... Bir de twitch prime al skin falan veriyor. Videoyun kanalına gidip sorarsan açıklarlar.
Twitch Prime skinim var zaten :)

Battle Pass olan arkadaşlarınla oyna. Onlardan sana XP takviyesi geliyor. Bu arada sadece bu sezon kasmana gerek yok. Bitirene kadar o görev kalıyor.

Zaten v buck parasını ortalama çıkarıyorsun ödüllerle beraber. Şimdilik normal kasmaya devam et, baktın aşamaları hızlıca atlayabiliyorsun ozaman al savaş biletini. Zaten geçmiş aşama ödüllerini veriyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı