Çözüldü Fortnite tayfası hediyeleri gelmedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

omer045

Centipat
Daha fazla  
Hocam Fortnite'de geçen ay fortnite tayfasını almıştım ve gelecek ödemeyi de iptal etmiştim. 1 kerelik almıştım çünkü şimdi oyuna girdim 1000 v papel veya savaş bileti vermemiş ama özel karakteri vermiş. Ben iptal ettiğim halde önceki ay bu her ay olan bir şey mi yoksa başka bir sorun mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yok hocam, zaten sıkıntı. Ben bu ayı satın almadığım halde verdi karakteri. Sadece önceki ay 1 kereleğine almıştım, vermişti her şeyi. Bu ay hiçbir para vermedim ama yine de bedavadan karakter verdi, garibime gitti.

Sorun çözüldü o zaman. Çözüldü diye işaretlersen sevinirim.
Hocam Fortnite'de geçen ay Fortnite tayfasını almıştım ve gelecek ödemeyi de iptal etmiştim. 1 kerelik almıştım çünkü şimdi oyuna girdim 1000 v papel veya savaş bileti vermemiş ama özel karakteri vermiş. Ben iptal ettiğim halde önceki ay bu her ay olan bir şey mi yoksa başka bir sorun mu?

Savaş biletini vermesi lazım. Bir de bir kereye mahsus savaş biletin varsa 950 papeli de veriyor. Karakteri verip papeli vermedi ise Fornite sitesinden bir rapor gönderebilirsin. Fortnite'ta nasıl hata bildirimi gönderirim? - Fortnite Desteği

Savaş biletini vermesi lazım bir de bir kereye mahsus savaş biletin varsa 950 papelide veriyor karakteri verip papeli vermedi ise Fornite sitesinden bir rapor gönderebilirsin. Fortnite'ta nasıl hata bildirimi gönderirim? - Fortnite Desteği

Yok hocam, zaten sıkıntı. Ben bu ayı satın almadığım halde verdi karakteri. Sadece önceki ay 1 kereleğine almıştım, vermişti her şeyi. Bu ay hiçbir para vermedim ama yine de bedavadan karakter verdi, garibime gitti.

Sorun çözüldü o zaman. Çözüldü diye işaretlersen sevinirim.

Çözüm
Nasıl işaretlerim?

Hocam rapordan çözüm olarak attım, oldu sanırım.

Ekran Resmi 2022-02-04 17.58.52.png

Umarım görünüyordur orada bir tik olacak ona basarsanız olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı