Fortnite v6.21 Güncelleme Sonrası FPS Düşüşü

201189

Kilopat
Arkadaşlar 6.21 gelmeden önce 250 FPS gayet akıcı oynuyordum fakat yeni güncellemeyle birlikte sürekli FPS düşüşü giriyor oyuna. FPS yaklaşık 10 ve 50 arası geziyor, düşüyor bazen geri 200'lere çıkıyor ama fazla sürmüyor. Bu bir tek bende mi oluyor yoksa benim gibi sorun yaşayan arkadaşlar var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna girince güncellemenin performansı olumsuz etkilediği yazıyor zaten, yakın zamanda yeni bir güncelleme ile sorunu çözerler.

Çok Teşekkür ederim arkadaşlar universite derslerden dolayı ilgilenemedim konuyla güncelleme sonrası düzelttiler sorunum çözüldü çok teşekkür ederim hepinize :)
Pazar günü küp patlaması için güncellenme yapmışlardır büyük patlama olacak gibi :D
Şahsen ben çok sıkıldım küpün 2 sezondur haritada durmasından yok olması daha iyi hele ki şu gelen zombilerden sonra biraz soğudum gibi oyundan ama allahtan geçici bir mod :)

Çok Teşekkür ederim arkadaşlar universite derslerden dolayı ilgilenemedim konuyla güncelleme sonrası düzelttiler sorunum çözüldü çok teşekkür ederim hepinize :)

Şahsen ben çok sıkıldım küpün 2 sezondur haritada durmasından yok olması daha iyi hele ki şu gelen zombilerden sonra biraz soğudum gibi oyundan ama allahtan geçici bir mod :)
yapacak bir şey yok bir yandan iyi oldu zombiler iyi loot veriyor oyunu kazandırmaya yardımcı oluyor fakat son 10 kişi kalınca buildleri kırıyorlar :D

Şu oyuna test sunucusu getiremediler her güncellemede bug çıkıyor mesela dünyayı kurtar oynadıktan sonra dünyayı kurtardaki takımdaki oyuncuların ismi kalıyor ve battle royale hala isimler gözüküyor ve battle royale yanımda gözükmüyorlar test sunucusu olmalı.

yapacak bir şey yok bir yandan iyi oldu zombiler iyi loot veriyor oyunu kazandırmaya yardımcı oluyor fakat son 10 kişi kalınca buildleri kırıyorlar :D
Zaten sona kalınca problem başlıyo mesela 1vs 1 kalıyorum soloda zombiler bi bulaştımı tamamdır daha kurtulamıyosun neyseki yarın saat 9 da bu macera komple bitiyomuş :)
Şu oyuna test sunucusu getiremediler her güncellemede bug çıkıyor mesela dünyayı kurtar oynadıktan sonra dünyayı kurtardaki takımdaki oyuncuların ismi kalıyor ve battle royale hala isimler gözüküyor ve battle royale yanımda gözükmüyorlar test sunucusu olmalı.
Evet kesinlikle bu problemleri net olarak ortada yani test etmediklerini sanmıyorum problem oluşturacak bi güncellemeyi erteliyolar genelde ama çok özellik getirdiler oyuna aşırı özellik getirdiler ondan dolayı sürekli bişeyleri güncellemek zorunda kalıyolar ve bir yeri düzeltiyim derken başka bir yeri bozuyolar eskiden bukadar çeşitlilik yoktu oyunda ve en çok şikayetçi oldugum durumlardan biri oyunda oyunu etkileyen çok kötü buglar var ve bunları düzeltemiyolar.double pump ve ghost peeking engellemeden once keşke bu bugları düzeltselerdi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı