Fortnite Yama Uygulanıyor Yazısında Donuyor

Fortnite'a girdiğimde yama uygulanıyor yazısı donup kalıyor oyun açılmıyor. Oyunu silip tekrar yükledim ama yine aynı sorunlar karşılaştım. Bilen biri lütfen yazsın. v7.30 güncellemesinden sonra bu olmaya başladı.

bendede aynı sorun var oyunu sildim directx si tekrar kurdum easy anti cehati battlaye tekrar kurdum yine olmadı çözüm olan banada haber etsin 7.30 güncellemesinden sonra oldu

Aynı sorun bende de var güncelleme dün geldi , bugün oyuna girdim ve yama uygulanıyor yazısında kaldı.Silip bir daha yüklim diyorum sizlerde yapmışsınız yine aynı sorun... arkadaşlar epic gamese yazıcaz bu sorunu anca onlar düzeltebilir

Fortnite'a girdiğimde yama uygulanıyor yazısı donup kalıyor oyun açılmıyor. Oyunu silip tekrar yükledim ama yine aynı sorunlar karşılaştım. Bilen biri lütfen yazsın. v7.30 güncellemesinden sonra bu olmaya başladı.
bendede aynı sorun var çok uğraştım ama yapamadım bilgisayara zaten format atıcaktım attım herşeyi yükledim ama gene olmadı çözümü bulan olursa bizide aydınlatabilirmi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı