Fortnite yüklemeden tayfa almak mümkün mü?

Kargaşa

Hectopat
Yer
Ankara
Rocket Pass için Fortnite'den tayfa alacağım çünkü tayfa alınca otomatik Rocket Pass geliyor. Fakat ben Fortnite'yi silmiştim tayfa alamıyorum. Şimdi Rocket Pass almak istesem 300TL'yi buluyor. Bu fiyatı ödemek yerine 90TL civarı öderim Pass alırım. Siteden ya da başka bir şekilde Fortnite yüklemeden alabilir miyim tayfayı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tayfa paketini oyun içinden alabiliyorsunuz.

Fortnite Tayfası'na nasıl abone olurum?
Fortnite içindeki içerik mağazası ya da Savaş Bileti sekmesinden Fortnite Tayfası'na abone olabilirsiniz. (Rocket League içinden Fortnite Tayfası'na abone olamazsınız.)

Fakat bir seçeneğiniz var. Geforce NOW yükleyin. Bedava sürümü aktif edin ve oyunu açın. Sıra bekleyeceksiniz ama açıldığında abone olabilirsiniz diye düşünüyorum.

Sitesinde sadece oyun içi yazıyor.
1713093418767.png

Rocket Pass için Fortnite'den tayfa alacağım çünkü tayfa alınca otomatik rocket Pass geliyor. Fakat ben Fortnite'yi silmiştim tayfa alamıyorum. Şimdi rocket Pass almak istesem 300TL'yi buluyor. Bu fiyatı ödemek yerine 90TL civarı öderim Pass alırım. Siteden ya da başka bir şekilde Fortnite yüklemeden alabilir miyim tayfayı?

GeForce NOW kullanabilirsiniz.

Rocket Pass için Fortnite'den tayfa alacağım çünkü tayfa alınca otomatik rocket Pass geliyor. Fakat ben Fortnite'yi silmiştim tayfa alamıyorum. Şimdi rocket Pass almak istesem 300TL'yi buluyor. Bu fiyatı ödemek yerine 90TL civarı öderim Pass alırım. Siteden ya da başka bir şekilde Fortnite yüklemeden alabilir miyim tayfayı?

GeForce NOW'dan girebilirsin Fortnite'a indirmeden sonra oradan satın alım yaparsın.

Nintendo Switch kullanıcısıyım Japonya bölgesinden tayfa paketi almak istediğimde kartımdan 300TL'ye yakın para çekilmeye çalışmıştı bende GeForce NOW ile satın almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı